Dobrá káva zvyšuje produktivitu

01.08.2023 | Článek dne

Přemýšlíte nad tím, jak dopřát zaměstnancům prémiový kávový zážitek, a to přímo v kanceláři? Pauza na kávu je vítanou příležitostí každého zaměstnance – nejen pro dobití energie během pracovního dne. Dopřejte zaměstnancům prostor pro interakci a spolupráci, zvyšte produktivitu práce na pracovišti a dbejte na šíření pozitivní firemní kultury. Vyzkoušejte kompletní kávové řešení od Nestlé Professional vhodné do středních firem i větších kancelářských komplexů.

Prostorově kompaktní, a přesto nepřehlédnutelné váš profesionální partner v kávovém řešení

Naše nejnovější modely plnoautomatických kávovarů na zrnkovou kávu jsou ideální a spolehlivou volbou. Na první pohled oceníte jejich elegantní a moderní design a okamžitě si budete s kávovary rozumět – jejich obsluha je velmi intuitivní. Kávovary jsou vybaveny systémem VARIPLUS, oceňovanou a patentovanou technologií, která vám zajistí: 

• až 90% úsporu nákladů na energii a spotřebu vody – kávovar si vždy ohřeje takové množství vody, které je v daný moment potřeba na přípravu konkrétního nápoje,

• ideální hrubost mletí – automaticky upravuje hrubost mletí pro zvolený nápoj,

• vždy přesné množství kávy – díky chytré presovací jednotce.

Mějte spotřebu kávy pod vaší kontrolou díky telemetrii. V reálném čase sledujte vzdáleně vydané porce kávy a optimalizujte zásoby surovin. Profesionální kávovary bezplatně pronajímáme za odběr minimálního množství kávy. Kávovar vám seřídíme, nastavíme a ukážeme, jak s ním pracovat. Samozřejmě od nás máte i kompletní servis zdarma. Vyzkoušejte si profi kávovar, jeho chod v provozu i chuť kávy – a to na 1–3 měsíce zcela bez závazků. Nabízíme také různé varianty kávových koutků NESCAFÉ.

Zajímá Vás možnost pronájmu profesionálních kávovarů na míru? Prohlédněte si naši kompletní nabídku.

Zdroj: Nestlé

Kuehne+Nagel je hlavním spedičním a logistickým partnerem letošní konference COP28

Skupina Kuehne+Nagel se stala oficiálním logistickým partnerem letošní globální konference OSN o změně klimatu pořádané v Dubaji. Mezi 30. listopadem do 12. prosincem se má akce zúčastnit více než 70 000 akreditovaných hostů exkluzivní modré zóny s omezeným přístupem a dále na denní bázi 50 000 běžných návštěvníků veřejně dostupné zelené zóny.

Ceny AFI si letos odnesly firmy Kvados a Nebesys

Vítězi letošních Cen AFI se staly společnosti Kvados a Nebesys. Cenu za dlouhodobý přínos investičnímu prostředí obdržel Jaroslav Hanák. Ceny AFI uděluje Sdružení pro zahraniční investice – AFI s cílem ocenit firmy i jednotlivce v jejich odvaze inovovat, zavádět nové technologie a postupy a zároveň uvažovat v dlouhodobém horizontu.