DPDgroup se mění na Geopost

06.03.2023 | Logistický HYDEPARK

Skupina se tak rozhodla pro větší zpřehlednění a zjednodušení komunikace v rámci nových strategií růstu, expanze na další světové trhy prostřednictvím akvizice nových značek a také svých závazků ohledně udržitelnosti.

Pod značku Geopost tak nyní budou nyní spadat všechny následující klíčové oblasti:

  • Standardní doručování pro koncové zákazníky i firmy: doručení na adresu, doručení do boxu nebo na výdejní místa Pickup a doručování z a do zahraničí
  • Specializované doručení: expertní řešení, které musí splňovat speciální požadavky jako je například doručování potravin, nebo oblast zdravotnictví
  • New Commerce: vývoj integrovaných, nativních datových řešení pro e-commerce za účelem další expanze v oboru

Geopost věří, že sjednocení pod jeden brand umožní posílení stávajících značek, snazší a rychlejší rozšiřování a také otevírání nových podnikatelských příležitostí po celém světě.

Zdroj: Geopost

Panattoni předala společnosti Jungheinrich nový udržitelný výrobní závod na Chomutovsku

Lídr českého trhu průmyslových nemovitostí, společnost Panattoni, předala společnosti Jungheinrich do užívání halu, ve které německý dodavatel intralogistických řešení rozšíří své výrobní kapacity. Budova o rozloze 37 000 m2 je součástí průmyslové zóny Panattoni Park Chomutov North a disponuje řadou moderních technologií. Investice do samotné budovy, kterou financuje investiční skupina RSJ, přesahuje 1,5 miliardy korun, čímž se řadí mezi největší v regionu.