Když slunce svítí o něco dýl …

22.06.2023 | Pod lupou

Asi ne náhodou to byl právě včerejší den, jenž je tím v roce nejdelším, zvolen pro uspořádání oficiální oslavy jinak listopadových narozenin britského panovníka.

Vlastně proč ne, řekne si snad každý, kdo své vlastní narozeniny slaví v listopadu a jen stěží tak může plánovat zahradní slavnost. My jsme měli tu vzácnou příležitost se oslavy, kterou spolu s britským velvyslancem na britské ambasádě v Praze slavnostně zahájil prezident České republiky, s několika významnými představiteli české logistické scény zúčastnit.

Velkolepá garden party v zahradě v těsném sousedství Pražského hradu s účastí několika stovek oficiálních hostů pro nás byla jistě nejen událostí tohoto týdne, ale i příležitostí sejít se společně při sklence vína, setkat se s výjimečnými hosty a navázat nové osobní i obchodní kontakty.

Zleva: Petra Prokop Müller, Martin Piškanin, Hana Rumlerová, Miroslav Rumler, Veronika Čejková, Jindřich Čejka

A protože rok, kdy své pětasedmdesáté narozeniny slaví britský král, je současně rokem třicátých narozenin společnosti Reliant, pomyslné pokračování včerejší garden party si už všichni pohromadě užijeme 13. září v pražském Břevnovském klášteře na letošním sedmnáctém ročníku mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN International.

Tak králi Karlovi III. i Reliantu na zdraví a brzy na viděnou!

Miroslav Rumler

Svět jako puzzle …

Jdi pořád dopředu, a hlavně nesmíš zastavit, ani kdybys měl duši vypustit. Nesmíš ani o krok uhnout, i kdyby se cokoliv dělo. A za žádnou cenu se nesmíš ohlédnout! Tak zní instrukce princi Velenovi na cestě k Mrakomorovu hradu, ze kterého je v kultovní pohádce Princ a Večernice připraven vysvobodit milovanou Večernici.

Práce, lidé, zábava. SpeedCHAIN jako tradice s příběhem …

Automatizace, digitalizace, optimalizace, práce s lidmi, kvalita, bezpečnost a dostatečná ziskovost. I to jsou – vedle celé řady environmentálních aspektů – neoddělitelné, přesto v poslední době možná trochu upozaděné, složky mixu tvořícího model udržitelného podnikání. Jen těžko lze v době, kdy je podoba dodavatelského řetězce budoucnosti víc než kdykoli v minulosti zahalena mlhou nejistoty, odhadnout pořadí jejich důležitosti.

Končí léto, společenský život začíná …

Každodenní vstávání do den ode dne temnějšího rána i dnešní datum jasně svědčí o tom, že letní prázdniny dospěly do svého úplného a nezadržitelného konce.