Logistický start-up Bevy.city roste, do konce roku chce začít působit ve všech krajských městech České republiky

19.07.2023 | Logistický HYDEPARK

Po úspěšném rozjezdu v Praze se logistický start-up Bevy.city rozšiřuje po celé České republice. Aktuálně již kromě Prahy působí také v Brně, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích, Liberci a Jablonci nad Nisou. Do konce roku by Bevy.city chtělo rozvážet zásilky ve všech krajských městech v České republice.

„Že je o naše služby zájem jsme si potvrdili již v Praze, kde se nám daří stále zvyšovat počet zákazníků. Rozšíření do dalších českých měst bylo tedy logickým krokem vycházejícím z poptávky a potřeb našich zákazníků,“ říká Ladislav Janckulík, zakladatel start-upu Bevy.city.

Logistický start-up Bevy.city, který se specializuje především na pokrytí přepravních špiček, začal na českém trhu působit v polovině roku 2021. Za tu dobu rozšířil svůj vozový park na téměř stovku výhradně elektrických vozidel a z Prahy se rozšířil do dalších šesti měst po České republice. Zároveň začíná fungovat i v sousedním Německu.

V souvislosti s růstem společnosti roste i poptávka po nových dopravcích. „O nové kurýry máme zájem neustále a snažíme se jim nabídnout takové podmínky, aby jim spolupráce s námi dávala smysl po finanční i personální stránce. Navíc jim dáváme svobodu v tom, kolik času pro nás chtějí odpracovat, mezi našimi smluvními dopravci jsou tak studenti, pracovníci jiných firem, ale i maminky na rodičovské dovolené,“ doplňuje Ladislav Janckulík.

Mimo hlavní město a okolí se logistická firma Bevy.city začala rozšiřovat od letošního roku. Nejprve do Plzně a k zatím největšímu rozšíření došlo v dubnu, kdy přibyl Hradec Králové, Pardubice, Liberec a Jablonec nad Nisou. V současné době začíná Bevy.city jezdit také v Brně a do konce letošního roku by firma chtěla pokrýt všechna krajská města. Mezi její klienty v regionech patří například Nutrition Pro, Rohlík, Scuk a další.

Zdroj: Bevy.city

Výzvy pro automotive: Štěstí přeje připraveným

Jen málokomu je v zemi, jakou je Česká republika, lhostejný další osud evropského automobilového průmyslu. Ten prochází v posledních několika letech asi nejvýznamnějšími změnami ve své více než stoleté historii. A protože snad nenajdete u nás region, který by nebyl přímo či nepřímo propojen s výrobou pro některou ze světových automobilek, zákonitě se ptáme, jak probíhající změny ovlivní životy naše a našich firem v nejbližší budoucnosti.

Autonomní vozíky Agilox od 4IGV ve společnosti Vitesco Technologies v Trutnově zvýšily efektivitu intralogistiky

V trutnovském závodě společnosti Vitesco Technologies byly v dubnu uvedeny do provozu dva autonomní vozíky značky Agilox od společnosti 4IGV, která coby certifikovaný dodavatel tuto techniku v České republice implementuje. Tyto stroje ve Vitesco Technologies rozšířily počet autonomních vozíků, aktuálně jsou tam využívány už tři Agiloxy. První Agilox byl dodán vloni.