Navštivte OLTIS Group na veletrhu transport logistic Mnichov 2023

05.05.2023 | Logistický HYDEPARK

Centrem evropské dopravy a logistiky se v příštím týdnu stane bavorská metropole Mnichov. Ve dnech 9. – 12. května 2023 se zde uskuteční mezinárodní veletrh dopravy, logistiky, informačních technologií a řízení dodavatelských řetězců - transport logistic Mnichov 2023. V letošním roce se této bezesporu nejdůležitější oborové akce zúčastní se svými expozicemi více než 2000 vystavovatelů z 63 zemí světa.

Mezi tradiční vystavovatele bude patřit společnost OLTIS Group. Najdete ji v hale B6 na stánku 105

Pravidelná účast na mnichovském veletrhu znamená pro OLTIS Group jedinečnou příležitost představit odborné veřejnosti svá moderní a ucelená IT řešení, která vyvíjí a implementuje zejména pro zákazníky z oblasti dopravy, spedice a logistiky. Ani v letošním roce tomu nebude jinak. 

Návštěvníci se mohou těšit nejen na známá IT řešení této společnosti, ale i na celou řadu novinek. Expozice bude v letošním roce zaměřena především na oblast komplexního IT řešení, určeného pro železniční dopravce a operátory, pokrývající problematiku obchodních vztahů, plánování, řízení, monitorování, kalkulací až po následný controlling. Druhým nosným tématem bude IT řešení určené pro intermodální a překládkové terminály a veškerou problematiku s tím spojenou. Základem je jedinečný systém pro řízení všech procesů na terminálu s plnou podporou automatizace a optimalizace, včetně obsluhy parkoviště, dodávky na poslední míli, monitorování kontejnerů apod.

Zástupci společnosti OLTIS Group Vám rádi představí připravené inovace a nastíní trendy dalšího vývoje informačních technologií pro dopravu a logistiku. To vše v duchu přátelské atmosféry a pravé moravské pohostinnosti. Důvodů, proč byste se veletrhu měli zúčastnit, je zkrátka mnoho.

Na viděnou na stánku OLTIS Group!

Zdroj: OLTIS Group

Konference TAL 2023 odhalila schopnosti, bez kterých se v automotive logistice neobejdete

Co se skrývá za oponou Digital Factory? Odpověď hledali řečníci na 22. ročníku konference Trends in Automotive Logistics (TAL), která se konala 16. května v Plzni a přilákala téměř čtyři sta účastníků. Organizátoři akce, společnost Aimtec ve spolupráci s IHK Regensburg a DTIHK, si dali za cíl nabídnout prostor ke sdílení reálných zkušeností a ověřených postupů z digitalizačních projektů v oblasti výroby, logistiky a IT v automotive. Jaká slova skloňovali řečníci konference nejvíce? Odolnost, flexibilita a standardizace.