Pozvánka: Volvo a bezpečnost zranitelných účastníků silničního provozu

23.01.2023 | Logistický HYDEPARK

Platforma Nordic Chamber of Commerce vás zve na zajímavý seminář Volvo a bezpečnost zranitelných účastníků silničního provozu věnovaný bezpečnostním aspektům silničního provozu s akcentem na podmínky nakládky a vykládky, a o bezpečnostních systémech vozidel značky Volvo.

V pondělí 30. ledna 2023 od 9.00 do 12.00 hodin se s námi vydejte do Klecan na další seminář ze série Zákulisí, určený pro provozovatele nejen nákladní dopravy. Akci pořádá společnost VOLVO, jejímž dlouholetým cílem je orientace právě na bezpečnost.

Vladimír Myslík

Na co se můžou účastníci těšit?

„Seznámíte se s myšlenkami, systémy a budoucím vývojem bezpečnostních technologií nákladních vozidel Volvo Group. K tomu navíc budete mít možnost řídit nákladní vozidlo vybavené všemi dostupnými bezpečnostními prvky a vidět, jak fungují ve skutečnosti.“
Vladimír Myslík, Volvo Trucks

Jak bude celý den probíhat?

Akce začíná v 9.00 hodin ráno v Klecanech na adrese Volvo Group Training Center Klecany, Zdibsko 495, Klecany. Pro ty účastníky, kteří potřebují zajistit dopravu do místa konání akce, jsme připravili transport z Prahy a zpět, je však nutné tu uvést u registrace. Těšit se můžete na prezentaci Vladimíra Myslíka následovanou představitelem BESIPu (TBC). Jsme připravení i na zahraniční účastníky, takže prezentace bude probíhat v angličtině.

V průběhu dne máme pro vás připraveno malé občerstvení.

Co je třeba udělat, abychom si tuhle akci nenechali ujít?

Stačí se zaregistrovat na https://www.nordicchamber.cz/events/behind-the-scenes-series-volvo-and-the-safety-of-vulnerable-road-users/ nejpozději do 27.1.2023. Pro členy Nordic Chamber of Commerce a čtenáře logistického portálu Eurologport.eu je účast zdarma, jinak je účast možná s poplatkem ve výši 500 Kč.

Těšíme se na vás, už teď vám kromě zábavy a edukace můžeme slíbit, že žádnému účastníkovi silničního provozu se nic nestane!

Zdroj: Volvo Trucks

Vodíková budúcnosť

Kým v dnešnej dobe sa v súvislosti s budúcnosťou dopravy a spĺňaním najrôznejších environmentálnych cieľov všade skloňuje elektromobilita, vzhľadom na jej úskalia však nie je jediným smerom, ktorým prebieha výskum. Ako sľubný variant sa ukazuje aj vodík, ktorému však – možno neoprávnene – nie je venovaná až taká pozornosť v debate o plnení najrôznejších environmentálnych cieľov.

OC Atrium Flora nově ve správě Cushman & Wakefield

Realitněporadenská společnost Cushman & Wakefield od 1. ledna 2023 převzala do správy OC Atrium Flora na pražských Vinohradech, jehož vlastníkem je společnost G City Europe Ltd. (dříve Atrium European Real Estate).