Pozvánka: Volvo a bezpečnost zranitelných účastníků silničního provozu

23.01.2023 | Logistický HYDEPARK

Platforma Nordic Chamber of Commerce vás zve na zajímavý seminář Volvo a bezpečnost zranitelných účastníků silničního provozu věnovaný bezpečnostním aspektům silničního provozu s akcentem na podmínky nakládky a vykládky, a o bezpečnostních systémech vozidel značky Volvo.

V pondělí 30. ledna 2023 od 9.00 do 12.00 hodin se s námi vydejte do Klecan na další seminář ze série Zákulisí, určený pro provozovatele nejen nákladní dopravy. Akci pořádá společnost VOLVO, jejímž dlouholetým cílem je orientace právě na bezpečnost.

Vladimír Myslík

Na co se můžou účastníci těšit?

„Seznámíte se s myšlenkami, systémy a budoucím vývojem bezpečnostních technologií nákladních vozidel Volvo Group. K tomu navíc budete mít možnost řídit nákladní vozidlo vybavené všemi dostupnými bezpečnostními prvky a vidět, jak fungují ve skutečnosti.“
Vladimír Myslík, Volvo Trucks

Jak bude celý den probíhat?

Akce začíná v 9.00 hodin ráno v Klecanech na adrese Volvo Group Training Center Klecany, Zdibsko 495, Klecany. Pro ty účastníky, kteří potřebují zajistit dopravu do místa konání akce, jsme připravili transport z Prahy a zpět, je však nutné tu uvést u registrace. Těšit se můžete na prezentaci Vladimíra Myslíka následovanou představitelem BESIPu (TBC). Jsme připravení i na zahraniční účastníky, takže prezentace bude probíhat v angličtině.

V průběhu dne máme pro vás připraveno malé občerstvení.

Co je třeba udělat, abychom si tuhle akci nenechali ujít?

Stačí se zaregistrovat na https://www.nordicchamber.cz/events/behind-the-scenes-series-volvo-and-the-safety-of-vulnerable-road-users/ nejpozději do 27.1.2023. Pro členy Nordic Chamber of Commerce a čtenáře logistického portálu Eurologport.eu je účast zdarma, jinak je účast možná s poplatkem ve výši 500 Kč.

Těšíme se na vás, už teď vám kromě zábavy a edukace můžeme slíbit, že žádnému účastníkovi silničního provozu se nic nestane!

Zdroj: Volvo Trucks

Konference TAL 2023 odhalila schopnosti, bez kterých se v automotive logistice neobejdete

Co se skrývá za oponou Digital Factory? Odpověď hledali řečníci na 22. ročníku konference Trends in Automotive Logistics (TAL), která se konala 16. května v Plzni a přilákala téměř čtyři sta účastníků. Organizátoři akce, společnost Aimtec ve spolupráci s IHK Regensburg a DTIHK, si dali za cíl nabídnout prostor ke sdílení reálných zkušeností a ověřených postupů z digitalizačních projektů v oblasti výroby, logistiky a IT v automotive. Jaká slova skloňovali řečníci konference nejvíce? Odolnost, flexibilita a standardizace.

GDSN: Synfony expanduje do zdravotnictví

Dodavatelé pro zdravotnictví v GDSN pro český trh letos publikovali již více než 35 tisíc položek z oblasti zdravotnických prostředků. Jejich partnery a příjemce produktových dat bychom nejčastěji hledali ve skupině distributorů pro zdravotnictví a zdravotnických zařízení (nemocnic). Dodavatelé, kteří již publikují produktová data v zahraničí, mohou v případě zájmu jednoduše data vkládat také pro český trh.