Spoločnosť MTS otvorila novú kancelársku budovu

17.02.2023 | FOCUS na Slovensko

Jeseň roku 2022 sa niesla v znamení krásneho, hoc chladného počasia i významného míľnika firmy MTS. Podarilo sa jej dokončiť a za účasti jej partnerov a širokej verejnosti i slávnostne otvoriť novú kancelársku budovu B3, ktorá sa stala dominantou jej technologického parku v Krivej.

Cieľom bolo vytvoriť pre zamestnancov spoločnosti aj jej zákazníkov priestory, kde sa budú cítiť príjemne a kde sa im bude dobre pracovať. Projekt pochádza z dielne architektonického štúdia Form A21. Výsledkom je krásna nadčasová architektúra a miesto, kde je radosť tvoriť moderné technológie.

V novej budove sa nachádza recepcia, kancelárie pre projektové tímy i servisný tím, nové zasadacie miestnosti a miesto si tu našiel aj generálny riaditeľ. Najzaujímavejšou časťou je určite Skybar na najvyššom poschodí. Zamestnanci a návštevy si v ňom môžu vychutnať skvelú kávu v peknom prostredí s výhľadmi na prírodu a v lepšom počasí aj posedieť na terase.

Jedným z cieľov spoločnosti MTS je aj zlepšovanie pracovného prostredia. Preto jej veľmi záleží na tom, aby sa jej zamestnanci cítili v práci a v priestoroch firmy dobre. Spoločnosti MTS taktiež záleží na kvalitnej architektúre, ktorá dokáže pohladiť oko a potešiť dušu.

Do areálu MTS v Krivej čoskoro pribudne aj nová výrobná hala, ktorá je momentálne vo výstavbe.

Spoločnosť MTS otvorila novú kancelársku budovu

Zdroj: MTS

Priemyselný odpad na Slovensku

Kým v dnešnej dobe sa mnoho spoločností zameriava na udržateľnosť a spoločenskú zodpovednosť svojho podnikania, či už z vlastného presvedčenia, z presvedčenia svojich zákazníkov, alebo chtiac-nechtiac z podnetu Európskej únie, možností, ako tieto stratégie do svojho podnikania dostať, je veľa.

Aramco a DHL Supply Chain oznamujú nový spoločný podnik

Aramco, jedna z popredných globálnych integrovaných energetických a chemických spoločností, a DHL Supply Chain, medzinárodný poskytovateľ zmluvných logistických služieb, uzavreli akcionársku dohodu o spoločnom podniku na prevádzkovanie nového zásobovacieho a logistického uzla v Saudskej Arábii. Cieľom je zvýšiť efektívnosť a trvalú udržateľnosť dodávateľského reťazca. Prvé centrum svojho druhu v regióne by malo začať fungovať v roku 2025. Zákazníkom v priemyselnom, energetickom, chemickom a petrochemickom sektore poskytne komplexné služby pre spoľahlivé integrované dodávateľské a dodávateľské reťazce. Spoločný podnik sa spočiatku zameria na Saudskú Arábiu, ale s ambíciou postupne rozšíriť svoj dosah na celý región MENA (Blízky východ a severná Afrika).