Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet …

07.09.2022 | Pod lupou

Zkušenosti špičkových profesionálů z tuzemských i nadnárodních společností z tohoto období a odborná analýza perspektiv dalšího vývoje jsou také základem, na kterém vznikal program letošního šestnáctého ročníku mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN International. Ta nabídne vedle klíčových přednášek bývalého českého premiéra Jana Fišera a současného náměstka ministra zahraničních věcí Martina Tlapy celou řadu dalších přednášek a panelových diskuzí reflektující nejdůležitější aktuální témata. Těmi bezesporu jsou tendence k deglobalizaci, bezpečnost a odolnost dodavatelských řetězců a samozřejmě sílící potřeba automatizace procesů v reakci na prohlubující se nedostatek pracovních sil. Nepochybujte, že letošní SpeedCHAIN bude minimálně tak inspirativní, jako jeho patnáct předchůdců. Neváhejte, a příští úterý přijďte i vy do pražského Břevnova s ostatními diskutovat a podat pomocnou ruku při společném hledání bezpečné cesty v podmínkách viditelnosti velmi, ale opravdu velmi snížené mlhou nejistoty!

 

Miroslav Rumler

Česká hospoda jako symbol …

S lecčím nesouhlasíme, zdaleka ne všechno se vyvíjí podle našich představ a mnozí mají podezření, že se víc než tři desítky let po skončení totalitní epizody ve vývoji našeho národa daly využít o poznání efektivněji.

Osobní setkání ničím nenahradíš …

Čtyři veletržní dny, plné haly mnichovského výstaviště, vystavovatelé a návštěvníci veletrhu Transport Logistic z celého světa jsou dnes již nenávratně minulostí.

Být či nebýt v Mnichově?

Dnes, tedy už třetí den konání veletrhu Transport Logistic, je víc než jasné, že tak otázka nestojí.