Seminář MD ČR: Kombinovaná doprava pro logistiku

14.12.2023 | Článek dne

Dovolujeme si vás pozvat na seminář „Kombinovaná doprava pro logistiku“, který pořádá Ministerstvo dopravy ve spolupráci s oborovými svazy a nezávislými odborníky v oblasti železniční a kombinované dopravy.

Seminář se uskuteční 31. ledna 2024 v prostorách budovy Ministerstva dopravy. Program je určený pro dopravce (bez rozdílu druhu dopravy) a logistiky ve výrobních obchodních a dalších společnostech (zákazníky dopravců).

Akce bude zaměřena na příklady z praxe úspěšného využívání kombinované dopravy, novinky v připravované evropské legislativě v oblasti kombinované dopravy a zejména na diskusi nad tímto tématem.

Proto si do svých diářů zaznamenejte termín 31. 1. 2024.

Kapacita sálu je omezena, proto si svou účast předběžně rezervujte prostřednictvím e-mailu: jiri.kalensky@mdcr.cz

Zdroj: Ing. Jiří Kalenský, Odbor drážní dopravy, MD ČR

NOBO AUTOMOTIVE zahajuje výrobu sedadel pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě, zahajuje výstavbu druhé haly v GARBE PARKU České Budějovice. Novým nájemcem se stane NOBO AUTOMOTIVE, prvotřídní dodavatel interiérů, exteriérů, sedadel a autoelektroniky. V Českých Budějovicích bude NOBO AUTOMOTIVE vyrábět sady sedadel pro prémiové vozy značky BMW, včetně vybraných klíčových komponentů. Jedná se o největší pronájem průmyslových prostor uzavřený v prvním čtvrtletí 2024 o velikosti téměř 30 000 m2, který zprostředkovala společnost CBRE.