Česká pobočka CHEP prodloužila exkluzivní partnerství se společností Drylock, předním výrobcem hygienických potřeb

07.02.2024 | Článek dne

Společnost CHEP prodloužila smlouvu se společností Drylock, předním výrobcem hygienických potřeb. Díky tomu bude CHEP i nadále dodávat palety do provozů zákazníka v České republice, Španělsku, Belgii a Itálii, čímž podpoří jeho aktivity na evropském trhu.

„Za 10 let spolupráce jsme si v CHEP vybudovali plnou důvěru. Týmy společnosti jsou profesionální, spolehlivé a flexibilní – i v náročných tržních podmínkách posledních tří let nám vždy dodávala palety v požadovaném množství a kvalitě. Modré palety jsou symbolem spolehlivosti napříč našimi dodavatelskými řetězci,“ vysvětluje Michael Foubert, SC Manager Logistics ve společnosti Drylock.
Drylock používá palety CHEP jak ve výrobě, tak v logistice, protože jsou zárukou konzistentní kvality a jsou plně kompatibilní s pokročilými automatizovanými provozy. Modré palety CHEP nachází využití jak v závodech společnosti v České republice, tak i v Belgii, ve Španělsku a Itálii, kde denně vyrobí miliony dětských plen.

„Jsme hrdí na to, že nám obnovením této smlouvy společnost Drylock projevila důvěru v České republice i na dalších evropských trzích. Tým CHEP navázal se zákazníkem silné partnerství díky svému nasazení, proaktivnímu přístupu a flexibilitě. Paletový pooling nejen snižuje náklady, ale také zvyšuje udržitelnost celého dodavatelského řetězce, čímž se logistika nezbytných hygienických výrobků stává efektivnější a šetrnější k životnímu prostředí. Jsem velmi rád, že CHEP bude i nadále podporovat tohoto významného výrobce,“ říká Frederic Rotrou, Country Lead společnosti CHEP v České republice.

Palety CHEP jsou univerzální a široce akceptované na evropských maloobchodních i distribučních trzích, což zajišťuje bezproblémový provoz jak pro Drylock, tak další zákazníky. Hustá síť servisních středisek společnosti je zárukou stálé kvality a spolehlivosti dodávek palet.

Paletový pooling CHEP je založen na principech oběhového hospodářství. Zvyšuje efektivitu a spolehlivost dodavatelských řetězců, šetří firmám lidské i finanční zdroje a poskytuje osvědčené, odpovědné a udržitelné řešení pro eliminaci spotřeby materiálů a produkce odpadu. CHEP směřuje k plně regenerativním dodavatelským řetězcům: její aktivity tak nespočívají pouze v kompenzaci dopadů na životní prostředí, ale přinášejí mu přímý prospěch. Partnerství mezi společnostmi CHEP a Drylock je založeno na této filozofii i sdílených cílech a hodnotách v oblastech ESG.

Zdroj: CHEP

NOBO AUTOMOTIVE zahajuje výrobu sedadel pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě, zahajuje výstavbu druhé haly v GARBE PARKU České Budějovice. Novým nájemcem se stane NOBO AUTOMOTIVE, prvotřídní dodavatel interiérů, exteriérů, sedadel a autoelektroniky. V Českých Budějovicích bude NOBO AUTOMOTIVE vyrábět sady sedadel pro prémiové vozy značky BMW, včetně vybraných klíčových komponentů. Jedná se o největší pronájem průmyslových prostor uzavřený v prvním čtvrtletí 2024 o velikosti téměř 30 000 m2, který zprostředkovala společnost CBRE.