DB Schenker získává ocenění Dodavatel roku 2022 společnosti General Motors

26.06.2023 | Článek dne

Společnost General Motors (GM) ocenila DB Schenker jako dodavatele roku 2022. Cenu GM Supplier of the Year každý rok obdrží společnosti, které se vyznačují inovativním portfoliem služeb a patří mezi nejkvalitnější dodavatele v automobilovém průmyslu. Logistický provider si ocenění přebral na 31. ročníku akce Dodavatel roku v texaském San Antoniu.

„Velice si vážíme silného partnerství se společností General Motors i toho, jak jsme schopni podporovat její globální dodavatelský řetězec. Toto uznání je důkazem našeho odhodlání poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní logistická řešení a služby,“ říká Michael Fahy, generální ředitel DB Schenker Americas.

„Jsme rádi, že po dalším náročném roce v automobilovém průmyslu můžeme ocenit vynikající dodavatele. Takové, kteří překonali nespočet překážek a jsou příkladem toho, co znamená být odolný, vynalézavý a odhodlaný. Kromě toho prokázaly svůj závazek k udržitelným řešením a pokročilým inovacím,“ dodává Jeff Morrison, viceprezident General Motors pro globální nákup a dodavatelský řetězec.

Dodavatele roku GM každoročně vybírá globální tým společnosti General Motors, který skládá z odborníků z různých expertíz, jako je nákup a výrobní služby, péče o zákazníky a zákaznický servis nebo logistika.

Zdroj: DB Schenker

NOBO AUTOMOTIVE zahajuje výrobu sedadel pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě, zahajuje výstavbu druhé haly v GARBE PARKU České Budějovice. Novým nájemcem se stane NOBO AUTOMOTIVE, prvotřídní dodavatel interiérů, exteriérů, sedadel a autoelektroniky. V Českých Budějovicích bude NOBO AUTOMOTIVE vyrábět sady sedadel pro prémiové vozy značky BMW, včetně vybraných klíčových komponentů. Jedná se o největší pronájem průmyslových prostor uzavřený v prvním čtvrtletí 2024 o velikosti téměř 30 000 m2, který zprostředkovala společnost CBRE.