DKV Mobility a 4Fleet Group rozšiřují spolupráci na Rakousko

03.05.2024 | Článek dne

Společnost DKV Mobility pokračuje v rozšiřování své celoevropské akceptační sítě pro automobilové servisní služby. Zákazníci společnosti DKV Mobility mohou nyní kartou DKV komfortně platit za pneuservis, údržbu a opravárenské služby v cca 170 rakouských partnerských servisech sítě 4Fleet Group.

Společnosti DKV Mobility a 4Fleet Group již úspěšně spolupracují v Německu. Síť 4Fleet Group patří koncernu Goodyear a nabízí profesionální pneuservis a odborné servisní služby pro automobily jako integrovanou flotilovou službu pro vozové parky a leasingové společnosti. Rakouské provozovny partnerských servisů 4Fleet si mohou zákazníci vyhledat v aplikaci DKV Mobility a online plánovači tras DKV Maps.

„Síť 4Fleet Group a její partnerské servisy jsou zárukou rychlých a kvalitních služeb. Máme velkou radost, že naši úspěšnou spolupráci v Německu rozšiřujeme také na Rakousko. Naši zákazníci díky tomu mohou využívat pneuservis a opravárenské služby z ‚jedné ruky‘. Díky tomu výrazně zkrátí prostoje svých vozidel a sníží výdaje na správu vozového parku,“ říká Sven Mehringer, generální ředitel divize Energy & Vehicle Services ve společnosti DKV Mobility.

„Naši rakouští partneři 4Fleet jsou se svými osvědčenými servisními službami připraveni na nové zákazníky. Děkujeme společnosti DKV Mobility za konstruktivní fázi příprav v uplynulých měsících, která umožnila rozšíření naší spolupráce,“ říká s potěšením Christian Kreuter, key account manager společnosti 4Fleet Group.

Akceptační síť DKV Mobility v Rakousku zahrnuje v současnosti přístup k 2 300 čerpacím stanicím, 21 000 zcela nebo částečně veřejným přípojkám pro nabíjení elektromobilů (stav k únoru 2024) a 1 200 automobilovým servisům. V rámci celé Evropy mají zákazníci společnosti DKV Mobility v současnosti přístup k 66 000 čerpacím stanicím, 666 000 zcela nebo částečně veřejným přípojkám pro nabíjení elektromobilů (stav k únoru 2024) a 32 000 automobilovým servisům.

Zdroj: DKV Mobility

Stanice v Bubnech získává svoji podobu, vznikají i navazující estakády

Projekt modernizace trati mezi Prahou, letištěm a Kladnem úspěšně pokračuje, už rok a čtvrt prochází rekonstrukcí úsek mezi Bubny a Výstavištěm. Práce běží rychlým tempem, výrazně pokročila výstavba čtyřkolejné stanice v Bubnech, stejně jako navazujících estakád. Ty nahradí jak přejezd v Bubenské ulici, tak i železniční náspy, které dosud rozdělovaly velkou část Holešovic.

Podnikatele trápí stará osvětlení, okna a nedostatečné zateplení jejich budov. NRB přerozdělí 1,8 miliardy v rámci programu Nové úspory energie

Podnikatelé se ve svých budovách dennodenně potkávají s problémy, které zvyšují jejich účty za energie. Nedostatečné těsnění oken, špatné osvětlení nebo zateplení jsou jen hrstkou z problémů, kterým čelí. Se schválením Směrnice o energetické náročnosti budov Radou EU se navíc na renovace a úsporné budovy bude klást v příštích letech výrazně větší důraz a podnikatelé budou muset do přechodu na udržitelná řešení investovat nemalé částky.

VWFS boduje s inovovaným produktem Servisní prohlídky

Společnost Volkswagen Financial Services (VWFS) nabízí svým zákazníkům pohodlný a efektivní způsob, jak udržet provozované vozidlo v nejlepším technickém stavu. Nový produkt Servisní prohlídky si mohou sjednat on-line pro nové i ojeté vozy značek Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy. Zákazníci tak získají jistotu vysoké kvality servisu předepsaného výrobcem vozu, za předem sjednanou cenu až na několik let dopředu, bez ohledu na vývoj inflace v oblasti servisních služeb. Dalším bonusem je záruka mobility. Servisní prohlídky si objednaly už stovky zákazníků.