Dobrá káva zvyšuje produktivitu

01.08.2023 | Článek dne

Přemýšlíte nad tím, jak dopřát zaměstnancům prémiový kávový zážitek, a to přímo v kanceláři? Pauza na kávu je vítanou příležitostí každého zaměstnance – nejen pro dobití energie během pracovního dne. Dopřejte zaměstnancům prostor pro interakci a spolupráci, zvyšte produktivitu práce na pracovišti a dbejte na šíření pozitivní firemní kultury. Vyzkoušejte kompletní kávové řešení od Nestlé Professional vhodné do středních firem i větších kancelářských komplexů.

Prostorově kompaktní, a přesto nepřehlédnutelné váš profesionální partner v kávovém řešení

Naše nejnovější modely plnoautomatických kávovarů na zrnkovou kávu jsou ideální a spolehlivou volbou. Na první pohled oceníte jejich elegantní a moderní design a okamžitě si budete s kávovary rozumět – jejich obsluha je velmi intuitivní. Kávovary jsou vybaveny systémem VARIPLUS, oceňovanou a patentovanou technologií, která vám zajistí: 

• až 90% úsporu nákladů na energii a spotřebu vody – kávovar si vždy ohřeje takové množství vody, které je v daný moment potřeba na přípravu konkrétního nápoje,

• ideální hrubost mletí – automaticky upravuje hrubost mletí pro zvolený nápoj,

• vždy přesné množství kávy – díky chytré presovací jednotce.

Mějte spotřebu kávy pod vaší kontrolou díky telemetrii. V reálném čase sledujte vzdáleně vydané porce kávy a optimalizujte zásoby surovin. Profesionální kávovary bezplatně pronajímáme za odběr minimálního množství kávy. Kávovar vám seřídíme, nastavíme a ukážeme, jak s ním pracovat. Samozřejmě od nás máte i kompletní servis zdarma. Vyzkoušejte si profi kávovar, jeho chod v provozu i chuť kávy – a to na 1–3 měsíce zcela bez závazků. Nabízíme také různé varianty kávových koutků NESCAFÉ.

Zajímá Vás možnost pronájmu profesionálních kávovarů na míru? Prohlédněte si naši kompletní nabídku.

Zdroj: Nestlé

Toyota v Evropě zakládá nový podnik na vodík

Toyota Motor Europe (TME) zakládá lokální podnik Hydrogen Factory Europe. Nový podnik bude koordinovat obchodní využití vodíkových technologií a systémů se zahrnutím všech aktivit od vývoje a výroby přes prodej až po poprodejní činnosti.

3600 on-line žádostí týdně. První měsíc ePodání bez datové schránky přinesl skokový nárůst zájmu

Už měsíc funguje možnost odeslat žádost o výměnu řidičského průkazu elektronicky bez nutnosti mít zřízenou datovou schránku fyzické osoby. Stačí se pouze přihlásit do Portálu dopravy a v něm odeslat žádost o řidičský průkaz. Další zjednodušení žádosti přineslo i výrazné zvýšení zájmu žadatelů o on-line podání. Zatímco před zrušením povinnosti mít datovou schránku využívalo on-line podání přibližně 1600 lidí týdně, nyní překračujeme hodnotu až 3600 žadatelů za týden.

Mzdy na papíře rostou, ale v reálu klesají: Ekonomický paradox 3. čtvrtletí

Podle včera zveřejněné statistiky vzrostla ve 3. čtvrtletí 2023 průměrná hrubá měsíční nominální mzda meziročně o 7,1 %. Nicméně inflace ještě neřekla poslední slovo a stále je vysoká. Když tedy od růstu mezd odečteme inflaci, mzdy nerostly ale naopak reálně klesaly o 0,8 %.