Firma Phyteurop zvolila ZetesAtlas pro urychlení serializace

15.04.2024 | Článek dne

Firma Phyteurop, jeden z předních francouzských specialistů na přípravu a balení přípravků na ochranu rostlin, oznamuje nasazení řešení ZetesAtlas pro průmyslovou identifikaci ve svém závodě v Montreuil-Bellay. Spolu se systémem značení MD4000 nyní firma Phyteurop dává svým fytofarmaceutickým výrobkům pro konvenční a ekologické zemědělství sériová čísla, a tím plní požadavky právních předpisů v různých zemích. Cílem je zajistit soulad s platnými normami a zároveň zaručit úplnou dohledatelnost pro zákazníky.

Zajištění požadavků zákazníků na serializaci a boj proti padělání.

Jako spolehlivý partner mnoha výrobců je firma Phyteurop flexibilní a umí rychle reagovat na měnící se potřeby trhu. Vzhledem k neustále se měnícím nárokům na dohledatelnost se firma Phyteurop rozhodla spolupracovat se společností Zetes, uznávaným specialistou na dohledatelnost v zemědělsko-chemickém odvětví, a zavést serializaci svých fytofarmaceutických výrobků v souladu s normou CRISTAL (Communicating Reliable Information & Standards to Agricultural Logistics) proti padělání.

Florence LEGEAY, manažerka optimalizace procesů ve firmě Phyteurop, sděluje své zkušenosti: „V říjnu 2021 jsme na žádost jednoho z našich zákazníků vybavili první linku řešením ZetesAtlas. Vše bylo zprovozněné do týdne, bez jakéhokoli narušení naší činnosti. Byli jsme spokojeni nejen s řešením, ale i se spoluprací s týmy společnosti Zetes a dosaženými výsledky. Od té doby jsme toto řešení rozšířili na další dvě linky.“

https://vimeo.com/915596705

Zajištění pravosti prodávaných výrobků při zachování flexibility

Řešení ZetesAtlas zaručuje individuální identifikaci produktů vytvořených a zabalených firmou Phyteurop a zajišťuje úplnou dohledatelnost v celém dodavatelském řetězci. Toto řešení využívá automatické značení MD4000 (od společnosti Zetes), které každému výrobku přidělí jedinečný sériový kód Datamatrix v souladu s normami CRISTAL. Účelem tohoto opatření je chránit výrobky před podvody, jako je padělání a šedá ekonomika, a zároveň podporovat obchodní výměnu.

Pokud jde o IT, díky nasazení řešení Zetes může firma Phyteurop dávat svým zákazníkům seznamy referenčních sériových čísel pro každý výrobek, čímž zaručuje pravost prodávaných výrobků a snižuje riziko padělání. Nyní jsou všechny výrobky vyráběné na linkách vybavených řešením ZetesAtlas schopny splňovat identifikační standardy CRISTAL, a to jak současné (serializace), tak budoucí (agregace), aniž by se změnily provozní procesy nebo ovlivnily dodací lhůty. Díky tomu je firma Phyteurop flexibilnější a efektivnější. Phyteurop uzavírá: „Společnost Zetes prokázala, že umí naslouchat, byla flexibilní během celého projektu a poskytuje nám takový poprodejní servis, jaký jsme očekávali.“


„Společnost Zetes byla flexibilní během celého projektu a poskytuje nám poprodejní servis, jaký jsme očekávali.“

Florence LEGEAY, manažerka optimalizace procesů ve firmě Phyteurop

Zdroj: Zetes

Stanice v Bubnech získává svoji podobu, vznikají i navazující estakády

Projekt modernizace trati mezi Prahou, letištěm a Kladnem úspěšně pokračuje, už rok a čtvrt prochází rekonstrukcí úsek mezi Bubny a Výstavištěm. Práce běží rychlým tempem, výrazně pokročila výstavba čtyřkolejné stanice v Bubnech, stejně jako navazujících estakád. Ty nahradí jak přejezd v Bubenské ulici, tak i železniční náspy, které dosud rozdělovaly velkou část Holešovic.

Podnikatele trápí stará osvětlení, okna a nedostatečné zateplení jejich budov. NRB přerozdělí 1,8 miliardy v rámci programu Nové úspory energie

Podnikatelé se ve svých budovách dennodenně potkávají s problémy, které zvyšují jejich účty za energie. Nedostatečné těsnění oken, špatné osvětlení nebo zateplení jsou jen hrstkou z problémů, kterým čelí. Se schválením Směrnice o energetické náročnosti budov Radou EU se navíc na renovace a úsporné budovy bude klást v příštích letech výrazně větší důraz a podnikatelé budou muset do přechodu na udržitelná řešení investovat nemalé částky.

VWFS boduje s inovovaným produktem Servisní prohlídky

Společnost Volkswagen Financial Services (VWFS) nabízí svým zákazníkům pohodlný a efektivní způsob, jak udržet provozované vozidlo v nejlepším technickém stavu. Nový produkt Servisní prohlídky si mohou sjednat on-line pro nové i ojeté vozy značek Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy. Zákazníci tak získají jistotu vysoké kvality servisu předepsaného výrobcem vozu, za předem sjednanou cenu až na několik let dopředu, bez ohledu na vývoj inflace v oblasti servisních služeb. Dalším bonusem je záruka mobility. Servisní prohlídky si objednaly už stovky zákazníků.