Gebrüder Weiss patří mezi 100 obdivovaných firem Česka

11.05.2023 | Článek dne

Sdružení CZECH TOP 100 letos už po 24. vyhlásilo žebříček sta obdivovaných firem v České republice. Logistická společnost Gebrüder Weiss nejenže bodovala svým umístěním v celkové soutěži, ale také získala speciální významné ocenění Management Excellence Award, konkrétně za posílení pozice značky na českém trhu.

Hodnotitelé z řad odborné ekonomické veřejnosti v letošním ročníku posuzovali téměř 800 firem. Ty byly rozděleny do celkem 25 kategorií podle oborů tak, aby byl eliminován rozdílný význam jednotlivých ekonomických odvětví. První čtyři firmy v čele žebříčku z každého oboru pak utvořily celkovou publikovanou stovku obdivovaných firem.

Jan Kodada, ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss ČR a Šárka Hálová, marketingová manažerka Gebrüder Weiss ČR

Při sestavování žebříčku top 100 obdivovaných firem se posuzují mimo jiné inovace, kvalita managementu, vztah ke společnosti a k životnímu prostředí, kvalita produktu nebo finanční spolehlivost. Pořadí nesouvisí s číselně vyjádřenými ekonomickými kritérii, jako jsou tržby nebo zisk. Hodnotiteli soutěže jsou přední ekonomičtí odborníci, manažeři firem, představitelé odborných sdružení a asociací, zástupci regionálních hospodářských komor a dalších institucí.

„Jsme pyšní, že se naše společnost zařadila mezi 100 obdivovaných firem v ČR. Je to pro nás velká inspirace, ale zároveň i závazek do budoucna, abychom pokračovali dál v tom, co děláme. Rád bych proto poděkoval všem kolegům za jejich každodenní nasazení,“ dodává Jan Kodada.

Zdroj: Gebrüder Weiss

NOBO AUTOMOTIVE zahajuje výrobu sedadel pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě, zahajuje výstavbu druhé haly v GARBE PARKU České Budějovice. Novým nájemcem se stane NOBO AUTOMOTIVE, prvotřídní dodavatel interiérů, exteriérů, sedadel a autoelektroniky. V Českých Budějovicích bude NOBO AUTOMOTIVE vyrábět sady sedadel pro prémiové vozy značky BMW, včetně vybraných klíčových komponentů. Jedná se o největší pronájem průmyslových prostor uzavřený v prvním čtvrtletí 2024 o velikosti téměř 30 000 m2, který zprostředkovala společnost CBRE.