International Summit Lean & Green 29. 11. 2023

23.11.2023 | Článek dne

GS1, jako národní partner nejvýznamnějšího programu pro udržitelnou logistiku Lean & Green, vás srdečně zve k on-line účasti na prvním Lean & Green Summitu 2023, který se koná příští týden v Amsterdamu.

Během summitu se mimo jíné dozvíte více o přístupu k dekarbonizaci logistiky a využívání alternativních energií, zástupce švýcarského Coop se s námi podělí o zkušenosti s využíváním vodíkového pohonu, kolegové z GS1 Germany společně s Nestlé představí společný přístup k bezpapírové logistice a jak zvyšovat efektivitu distribuční logistiky prostřednictvím standardů GS1. Společnost Einride ukáže svá řešení pro e-Truck a BigMile nás naučí počítat uhlíkovou stopu v logistice.

Lean & Green SUMMIT slibuje celý den plný inspirace a praktických nástrojů, které vám pomohou připravit se na budoucnost. Co nás všechny čeká? Nejen z hlediska zákonů a předpisů, ale také pokud jde o klimatické cíle, spolupráci, nové a aktuální inovace. Co to znamená pro logistiku? A pro vás? Můžete si samozřejmě vybrat jen ta témata, která Vás aktuálně zajímají a k dalším se vrátit ze záznamu.

Přihlašte se už dnes na Lean & Green Summit a získejte informace a inspiraci. Zjistěte, co vám logistický sektor může nabídnout. Pochopte, jak bude vypadat vaše budoucnost. Podívejte se, co je možné. Rozšiřte svou síť kontaktů. Koneckonců, společně můžete dosáhnout více než sami.

V případě, že se budete chtít zúčastnit osobně, máte nejvyšší čas!

Celý program najdete na https://www.lean-green.eu/international-summit-2023/program/

Účast je díky partnerům zdarma a registraci najdete na https://www.lean-green.eu/international-summit-2023/sign-up-page/

Zdroj: GS1

NOBO AUTOMOTIVE zahajuje výrobu sedadel pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě, zahajuje výstavbu druhé haly v GARBE PARKU České Budějovice. Novým nájemcem se stane NOBO AUTOMOTIVE, prvotřídní dodavatel interiérů, exteriérů, sedadel a autoelektroniky. V Českých Budějovicích bude NOBO AUTOMOTIVE vyrábět sady sedadel pro prémiové vozy značky BMW, včetně vybraných klíčových komponentů. Jedná se o největší pronájem průmyslových prostor uzavřený v prvním čtvrtletí 2024 o velikosti téměř 30 000 m2, který zprostředkovala společnost CBRE.