Jakub Jonáš míří do aeqoom technologies

01.02.2024 | Článek dne

Jakub Jonáš přijal další výzvu a od února 2024 nastupuje jako nový Business Development Director pro oblast CEE do společnosti aeqoom technologies s.r.o.

Jeho úkolem je zvýšit podíl firmy v oblasti intralogistiky ve střední Evropě a rozvíjení nových trhů.

Logistice se věnuje již přes 12 let, zkušenosti má z intralogistiky, 3PL logistiky a průmyslové automatizace. Tuto problematiku studoval na Dopravní fakultě Jana Pernera Univerzity Pardubice. Jak sám říká, logistika pro něj není jen práce ale i zábava. Ve volném čase se samozřejmě věnuje rodině a dále také cestování nebo letectví.

Zdroj: LN

NOBO AUTOMOTIVE zahajuje výrobu sedadel pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě, zahajuje výstavbu druhé haly v GARBE PARKU České Budějovice. Novým nájemcem se stane NOBO AUTOMOTIVE, prvotřídní dodavatel interiérů, exteriérů, sedadel a autoelektroniky. V Českých Budějovicích bude NOBO AUTOMOTIVE vyrábět sady sedadel pro prémiové vozy značky BMW, včetně vybraných klíčových komponentů. Jedná se o největší pronájem průmyslových prostor uzavřený v prvním čtvrtletí 2024 o velikosti téměř 30 000 m2, který zprostředkovala společnost CBRE.