Logista Freight: Spojte se s lídrem

09.05.2024 | Článek dne

Logista Freight je španelská společnost specializující se na dálkovou přepravu zboží. Jedná se o lídra v oblasti distribuce výrobků a služeb, který v roce 2014 vstoupil na španělskou burzu.

Disponuje jednou z nejrozsáhlejších, nejspecializovanějších a technologicky nejvyspělejších infrastruktur a dopravních sítí v Evropě. Společnost spravuje vozový park čítající více než 1 400 vozidel a poskytuje služby ve všech zemích EU. Místní správu zákazníků zajišťuje prostřednictvím sítě dceřiných společností, které se nacházejí po celé Evropě.

Logista Freight v současné době rozšiřuje síť a hledá partnery v České republice, více informací naleznete zde: https://www.jointheleader.logistafreight.com/cz

Zdroj: Logista Freight

Stanice v Bubnech získává svoji podobu, vznikají i navazující estakády

Projekt modernizace trati mezi Prahou, letištěm a Kladnem úspěšně pokračuje, už rok a čtvrt prochází rekonstrukcí úsek mezi Bubny a Výstavištěm. Práce běží rychlým tempem, výrazně pokročila výstavba čtyřkolejné stanice v Bubnech, stejně jako navazujících estakád. Ty nahradí jak přejezd v Bubenské ulici, tak i železniční náspy, které dosud rozdělovaly velkou část Holešovic.

Podnikatele trápí stará osvětlení, okna a nedostatečné zateplení jejich budov. NRB přerozdělí 1,8 miliardy v rámci programu Nové úspory energie

Podnikatelé se ve svých budovách dennodenně potkávají s problémy, které zvyšují jejich účty za energie. Nedostatečné těsnění oken, špatné osvětlení nebo zateplení jsou jen hrstkou z problémů, kterým čelí. Se schválením Směrnice o energetické náročnosti budov Radou EU se navíc na renovace a úsporné budovy bude klást v příštích letech výrazně větší důraz a podnikatelé budou muset do přechodu na udržitelná řešení investovat nemalé částky.

VWFS boduje s inovovaným produktem Servisní prohlídky

Společnost Volkswagen Financial Services (VWFS) nabízí svým zákazníkům pohodlný a efektivní způsob, jak udržet provozované vozidlo v nejlepším technickém stavu. Nový produkt Servisní prohlídky si mohou sjednat on-line pro nové i ojeté vozy značek Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy. Zákazníci tak získají jistotu vysoké kvality servisu předepsaného výrobcem vozu, za předem sjednanou cenu až na několik let dopředu, bez ohledu na vývoj inflace v oblasti servisních služeb. Dalším bonusem je záruka mobility. Servisní prohlídky si objednaly už stovky zákazníků.