Nová řada vysokozdvižných vozíků Baoli – solidní kvalita a cenová dostupnost

06.02.2023 | Článek dne

Baoli, výrobce vysokozdvižných vozíků, který je součástí skupiny KION Group, uvádí na trh v Evropě, na Středním východě a v Africe nově vyvinutou řadu elektrických vysokozdvižných vozíků. Nové modely vozíků jsou cenově výhodné a mají nosnost od 2,5 tuny do 3,5 tuny.

Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou ve srovnání s vozíky se spalovacím motorem šetrnější k životnímu prostředí, a proto jejich význam stale roste. Baoli nyní uvádí na trh zcela přepracovanou rodinu elektrických protizávažových vozíků. Vozíky vice chrání životní prostředí a jsou ještě bezpečnější. Nové modely KBE 25-30-35 mají nosnost 2,5 t, 3,0 t a 3,5 t. 

„Tato nová generace elektrických vozíků Baoli byla vyvinuta s jediným hlavním cílem: překonat očekávání zákazníků! Pokud jde o kvalitu a spolehlivost, nabízíme zákazníkům nový standard v našem segmentu trhu, s odpovídajícím výkonem a za dostupnou cenu. Nová rodina vozíků je vhodná pro všechny standardní aplikace manipulace s materiálem,“ říká Francesco Pampuri, ředitel Brand Marketing & Management.

Robustní a bezpečné vozíky pro širokou škálu aplikací

Tato nová generace byla vyvinuta pro použití v téměř všech průmyslových odvětvích – od maloobchodu po výrobu, pro vnitřní i venkovní provozy. Nové stroje jsou poháněny 80V olověnými akumulátory buď o kapacitě 360-450 Ah pro modely s nosností 2,5 tuny a 500-600Ah pro modely 3,0 a 3,5 tuny. K dispozici budou take bezúdržbové Li-Ion baterie. „Solidní zpracování našich strojů zajišťuje v provozech našich zákazníků dlouhodobý spolehlivý provoz. A bezpečnost na jejich straně je pro nás vždy tou nejvyšší prioritou,“ dodává Pampuri.

Nejmodernější výrobní závod

Nová rodina vozíků  KBE se vyrábí v novém výrobním závodě v Jinanu (provincie Šan-tung), pátém čínském výrobním závodě frankfurtské skupiny KION Group. Rozměry projektu podtrhují aspiraci růstu KION Group pro značku Baoli: výrobní plocha pokrývá téměř 223 000 metrů čtverečních – to je více než 31 fotbalových hřišť. Nová továrna splňuje nejvyšší standardy výroby a kvality a umožňuje společnosti Baoli upgradovat svou řadu vysokozdvižných vozíků pro základní segment na zcela novou technologickou úroveň.

Výbava vozíků

Vozíky KBE disponují velkým množstvím technických funkcí, díky kterým jsou spolehlivé, bezpečné a snadno se ovládají. Například nově navržený zdvihový sloup s výškou až 6 500 milimetrů, poskytuje obsluze vynikající výhled na náklad a okolí. Je také vybaven bezpečnostní funkcí „soft landing“, která snižuje rychlost spouštění vidlic, když je výška zdvihu menší než 100 milimetrů. Nová řada obsahuje řídicí jednotku KION nejnovější generace, vysoce kvalitní elektromotory a hydraulické komponenty, vozíky mají také například snadno čitelný displej. Jízdní program umožňuje obsluze vybrat si mezi ekonomickým, efektivním nebo výkonově orientovaným módem provozu. Nově vyvinuté diagnostické nástroje lze ovládat prostřednictvím aplikace na jakémkoli standardním smartphonu, což dále zvyšuje jednoduchost těchto operací.

Společnost BAOLI se nezaměřila pouze na to, aby byly nové elektrické vozíky spolehlivé a bezpečné, ale kladla důraz také na pohodlí řidiče. Například prostorné a pohodlné sedadlo řidiče nabízí obsluze dokonalý výhled do všech stran skrz standardní ochrannou střechou vozíku. Dále Baoli nabízí pro tento vozík možnost vybavení poloviční nebo plnou kabinou.

Vynikající služby

„Protože víme, co naši zákazníci skutečně potřebují, tak jim s novou rodinou KBE velmi usnadňujeme rozhodování, protože nabízíme jednoduché a bezpečné, ale také velmi robustní vozíky bez zbytečných doplňků. Se snadno konfigurovatelným a jednoduchým designem nabídky a nekomplikovaným zpracováním objednávek tak zajišťujeme vysokou spokojenost našich zákazníků,“ říká Pampuri. Baoli dodává své vysokozdvižné vozíky přímo z evropského skladu, z distribučního centra v Itálii a tak je zajištěna rychlost dodání zákazníkům v České republice v řádu týdnů.

Zdroj: Baoli

Z včelích úlů v Panattoni parcích se v loňském roce vytočilo 1,4 tuny medu

Včely hrají klíčovou roli v procesu opylování, čímž mají široký dopad na zemědělství a biodiverzitu na naší planetě. Dlouhodobě se však potýkají s problémy, mezi které mimo jiné patří také ztráta jejich přirozeného prostředí, což vede k úbytku kvetoucích rostlin, které jsou základním zdrojem jejich potravy. Novým zázemím se pro včely stávají průmyslové areály společnosti Panattoni. Informace o stavu včelstva a jeho chování zde monitoruje IT systém a vše vyhodnocuje umělá inteligence.

Středoevropská realitní transakce roku: česká SCF kupuje za více než 7 miliard korun portfolio nákupních center v Polsku

Česká investiční skupina Star Capital Finance (SCF) koupila tento týden portfolio šesti polských obchodních center od globální investiční skupiny Cromwell Property Group. Hodnota transakce je přes 7 miliard Kč. Jedná se o jednu z největších nemovitostních transakcí ve střední Evropě za posledních několik let. SCF tímto krokem vstupuje do třetí země a posiluje svou pozici na středoevropském retailovém trhu, kde již vlastní a provozuje obchodní centra v České republice a na Slovensku.