Společnost Gebrüder Weiss získala ocenění nejvyšší důvěryhodnosti

15.11.2022 | Článek dne

Gebrüder Weiss jako jedna z mála firem v České republice obdržela certifikát AAA Platinum Excellence, který ji řadí k mezinárodně prověřeným společnostem nejvyšších kvalit. „Velmi si vážíme ocenění, které dokládá, že Gebrüder Weiss se řadí mezi 0,1 {148fd986778f74d9800c45b23c416272b13d8db1bbb1b9403265a28fe7c2e05c} top firem splňujících nejpřísnější kritéria podle statistického prediktivního modelu Dun & Bradstreet. Zejména v dnešní složité ekonomické situaci je pro nás i naše obchodní partnery důležité potvrzení, že jsme stabilní a spolehlivý partner, který své závazky plní včas“ uvádí obchodní a marketingový ředitel Gebrüder Weiss Jan Kodada s tím, že tento prestižní certifikát znamená pro společnost velký závazek i do budoucna.

Ocenění je určeno pro nejstabilnější a tím i nejdůvěryhodnější firmy v České republice. Má velkou výpovědní hodnotu pro domácí i zahraniční obchodní partnery, pro které je zárukou spolehlivosti. Dun & Bradstreet vypracovává mezinárodní a transparentní certifikace založené na unikáním hodnotícím modelu, který využívá nejširší sítě datových zdrojů, pokročilé analytiky a dlouhodobě prověřeného know-how.

Certifikát AAA Platinum Excellence potvrzuje, že logistická společnost Gebrüder Weiss přínosně nakládá se svými vstupy a efektivně je mění na kvalitní služby. Přísná kritéria ratingu zaručují exkluzivitu oceněné společnosti, která tím potvrzuje svou silnou pozici na trhu. „Ocenění je ovšem také garancí od přední celosvětové ratingové agentury, které našim stávajícím ale i budoucím klientům či dodavatelům potvrzuje, že zodpovědně přistupujeme ke všem svým závazkům. I nadále budeme pracovat na zvyšování kvality našich služeb a posilování důvěryhodnosti značky,“ uzavírá Jan Kodada.
 

Zdroj: KNOWCOMM

Vloni bylo v ČR rekordních 314 hodin, kdy cena elektřiny klesla do záporu. Dalo se tomu částečně předejít zapojením bateriových úložišť

V loňském roce zaznamenali výrobci elektřiny v ČR rekordní počet hodin, kdy cena elektřiny klesla do záporu. Celkem šlo o 314 hodin, což představuje nárůst o 180 hodin oproti předchozímu roku. Záporné ceny elektřiny, které znamenají, že producenti musí za svou dodávku energie platit, vznikají v situacích, kdy nabídka elektřiny výrazně převyšuje poptávku. Tento jev se často objevuje během období s vysokou produkcí z obnovitelných zdrojů, například větrných či solárních elektráren.