Společnost LogTech posiluje své pozice předního integrátora logistických řešení – navazuje strategické partnerství se společností Geek+

18.08.2023 | Článek dne

Robotizace a automatizace v logistice je často diskutovaným tématem. Společnosti nevidí automatizaci a robotizaci interních logistických procesů pouze jako nástroj pro vyšší efektivitu provozu nebo úsporu provozních nákladů. Podniky hledají způsob, jak se stát méně závislými na manuální lidské práci, a vnímají automatizaci a robotizaci ve skladech jako řešení otázky nedostatku lidských zdrojů. Využití robotizace provozu na neproduktivní manuální operace vytváří prostor soustředit lidskou sílu na aktivity s vysokou přidanou hodnotou. Na tyto požadavky reagují také poradenské společnosti a integrátoři logistických řešení a zohledňují tento trend v logistických studiích a návrzích řešení.

Společnost LogTech neustále hledá nová řešení pro své zákazníky a posouvá hranice automatizace v intralogistice. Na trhu působíme již více než 20 let a za tu dobu jsme se stali předním integrátorem logistických řešení. Dodáváme integrované logistické systémy zákazníkům v celé Evropě a podílíme se na projektech téměř po celém světě.

To vše představuje pro nás závazek, že nemůžeme zůstat stát na místě. Neustále posouváme hranice inovací, automatizace v intralogistice. Pomáháme tak řešit problémy našich zákazníků pomocí inovativních automatizovaných řešení pro skladování a expedici, která integrují jednotlivé procesy do komplexního a funkčního systému. Abychom dosáhli našich cílů v oblasti systémové integrace, spolupracujeme s předními dodavateli v oboru.

Jsme velmi hrdí na to, že můžeme oznámit nové strategické partnerství se společností Geek+, které posílí naši pozici v oblasti robotizace logistických provozů. Na trhu působí v oblasti automatizace logistických provozů celá řada výrobců a dodavatelů. LogTech nechce zákazníkům nabízet vše, co je na trhu dostupné. Snahou společnosti je přinášet maximálně efektivní systém s vysokou přidanou hodnotou funkční integrace do jednoho celku, jehož operace jsou koordinovány sofistikovaným softwarem.

Není to žádná hudba vzdálené budoucnosti. Již nyní jsou před finálním spuštěním některé z pilotních projektů vzájemné spolupráce LogTechu a Geek+ v České republice. Prvním společným tuzemským projektem je implementace vychystávacích robotů z řady P800 pro vychystávání v režimu Goods-to-Person. Jde o vysoce flexibilní řešení automatizovaného vychystávání s možností rychlé aplikace do provozu a vysokou efektivitou.

Zdroj: Logtech

Z včelích úlů v Panattoni parcích se v loňském roce vytočilo 1,4 tuny medu

Včely hrají klíčovou roli v procesu opylování, čímž mají široký dopad na zemědělství a biodiverzitu na naší planetě. Dlouhodobě se však potýkají s problémy, mezi které mimo jiné patří také ztráta jejich přirozeného prostředí, což vede k úbytku kvetoucích rostlin, které jsou základním zdrojem jejich potravy. Novým zázemím se pro včely stávají průmyslové areály společnosti Panattoni. Informace o stavu včelstva a jeho chování zde monitoruje IT systém a vše vyhodnocuje umělá inteligence.

Středoevropská realitní transakce roku: česká SCF kupuje za více než 7 miliard korun portfolio nákupních center v Polsku

Česká investiční skupina Star Capital Finance (SCF) koupila tento týden portfolio šesti polských obchodních center od globální investiční skupiny Cromwell Property Group. Hodnota transakce je přes 7 miliard Kč. Jedná se o jednu z největších nemovitostních transakcí ve střední Evropě za posledních několik let. SCF tímto krokem vstupuje do třetí země a posiluje svou pozici na středoevropském retailovém trhu, kde již vlastní a provozuje obchodní centra v České republice a na Slovensku.