STILL mění organizační strukturu. Cílem je posílit značku

13.11.2023 | Článek dne

Společnost STILL, hamburský poskytovatel intralogistických řešení, vytvořila ve svém vedení novou pozici executive vice president sales & service STILL EMEA. Zastávat ji bude Dr. Florian Heydenreich. Cílem je orientovat se ještě více na potřeby zákazníků a podporovat chytrá řešení, díky kterým společnost oslovuje nové segmenty.

Společnost STILL poskytuje chytrá intralogistická řešení. Důležitá je pro ni především komunikace se zákazníkem, aby tato řešení dokázala implementovat na míru konkrétnímu provozu. Nyní firma chce orientaci na klienta ještě posílit. Představila novou organizační strukturu, v níž je výraznou změnou zcela nová pozice executive vice president sales & service. Zastávat ji bude Dr. Florian Heydenreich, který má dlouholeté zkušenosti z intralogistiky. Přechází z koncernu a ze své nové pozice povede manažerský tým značky, jehož členy jsou Frank Müller, senior vice president sales & service business development STILL, Jan Christoph Sachse, senior director marketing & brand communications STILL, Sascha Jordan, senior director strategy & solution portfolio STILL, a Marina Tiepermann, vice president international key account management STILL.

Od nové organizační struktury si Dr. Florian Heydenreich hodně slibuje: „Přinese především urychlení. Díky ní budeme moci rychle jednat na úrovni značky a téměř okamžitě realizovat rozhodnutí. Můžeme tak zrychlit vývoj na míru střižených produktů a služeb a zvýšit své zastoupení u našich lokálních i globálních zákazníků.“

Podle Dr. Floriana Heydenreicha je důležité, že je značka STILL vnímána jako poskytovatel chytrých řešení: „Díky tomu na intralogistickém trhu oslovujeme rostoucí segmenty, které mají slibnou budoucnost. Naše nová a akční organizační struktura nám v tom ještě více pomůže.“

Zdroj: STILL

NOBO AUTOMOTIVE zahajuje výrobu sedadel pro BMW v GARBE PARKU České Budějovice

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě, zahajuje výstavbu druhé haly v GARBE PARKU České Budějovice. Novým nájemcem se stane NOBO AUTOMOTIVE, prvotřídní dodavatel interiérů, exteriérů, sedadel a autoelektroniky. V Českých Budějovicích bude NOBO AUTOMOTIVE vyrábět sady sedadel pro prémiové vozy značky BMW, včetně vybraných klíčových komponentů. Jedná se o největší pronájem průmyslových prostor uzavřený v prvním čtvrtletí 2024 o velikosti téměř 30 000 m2, který zprostředkovala společnost CBRE.