STILL mění organizační strukturu. Cílem je posílit značku

13.11.2023 | Článek dne

Společnost STILL, hamburský poskytovatel intralogistických řešení, vytvořila ve svém vedení novou pozici executive vice president sales & service STILL EMEA. Zastávat ji bude Dr. Florian Heydenreich. Cílem je orientovat se ještě více na potřeby zákazníků a podporovat chytrá řešení, díky kterým společnost oslovuje nové segmenty.

Společnost STILL poskytuje chytrá intralogistická řešení. Důležitá je pro ni především komunikace se zákazníkem, aby tato řešení dokázala implementovat na míru konkrétnímu provozu. Nyní firma chce orientaci na klienta ještě posílit. Představila novou organizační strukturu, v níž je výraznou změnou zcela nová pozice executive vice president sales & service. Zastávat ji bude Dr. Florian Heydenreich, který má dlouholeté zkušenosti z intralogistiky. Přechází z koncernu a ze své nové pozice povede manažerský tým značky, jehož členy jsou Frank Müller, senior vice president sales & service business development STILL, Jan Christoph Sachse, senior director marketing & brand communications STILL, Sascha Jordan, senior director strategy & solution portfolio STILL, a Marina Tiepermann, vice president international key account management STILL.

Od nové organizační struktury si Dr. Florian Heydenreich hodně slibuje: „Přinese především urychlení. Díky ní budeme moci rychle jednat na úrovni značky a téměř okamžitě realizovat rozhodnutí. Můžeme tak zrychlit vývoj na míru střižených produktů a služeb a zvýšit své zastoupení u našich lokálních i globálních zákazníků.“

Podle Dr. Floriana Heydenreicha je důležité, že je značka STILL vnímána jako poskytovatel chytrých řešení: „Díky tomu na intralogistickém trhu oslovujeme rostoucí segmenty, které mají slibnou budoucnost. Naše nová a akční organizační struktura nám v tom ještě více pomůže.“

Zdroj: STILL

Toyota v Evropě zakládá nový podnik na vodík

Toyota Motor Europe (TME) zakládá lokální podnik Hydrogen Factory Europe. Nový podnik bude koordinovat obchodní využití vodíkových technologií a systémů se zahrnutím všech aktivit od vývoje a výroby přes prodej až po poprodejní činnosti.

3600 on-line žádostí týdně. První měsíc ePodání bez datové schránky přinesl skokový nárůst zájmu

Už měsíc funguje možnost odeslat žádost o výměnu řidičského průkazu elektronicky bez nutnosti mít zřízenou datovou schránku fyzické osoby. Stačí se pouze přihlásit do Portálu dopravy a v něm odeslat žádost o řidičský průkaz. Další zjednodušení žádosti přineslo i výrazné zvýšení zájmu žadatelů o on-line podání. Zatímco před zrušením povinnosti mít datovou schránku využívalo on-line podání přibližně 1600 lidí týdně, nyní překračujeme hodnotu až 3600 žadatelů za týden.

Mzdy na papíře rostou, ale v reálu klesají: Ekonomický paradox 3. čtvrtletí

Podle včera zveřejněné statistiky vzrostla ve 3. čtvrtletí 2023 průměrná hrubá měsíční nominální mzda meziročně o 7,1 %. Nicméně inflace ještě neřekla poslední slovo a stále je vysoká. Když tedy od růstu mezd odečteme inflaci, mzdy nerostly ale naopak reálně klesaly o 0,8 %.