Taxislužba SVEZ.SE má nového majitele. Plánuje další rozvoj a rozšíření flotily

02.02.2024 | Článek dne

Novým majitelem společnosti TICK TACK, která vystupuje pod obchodní značkou SVEZ.SE, je od začátku roku Jaromír Malý. Zkušený obchodník a manažer chce dál pokračovat v úspěšných projektech jako je aplikace SVEZ.SE s garantovanou cenou pro zákazníky a rozvíjet je. V plánu je toho ale mnohem víc.

„Chceme rozšířit naši flotilu a to i směrem k elektrickým vozům. Od klientů, kteří například řeší kritéria ESG, je po tom poptávka,“ říká Jaromír Malý.

Taxi SVEZ.SE nabízí od minulého roku aplikaci, která se dá stáhnout jak pro Apple tak pro Android a k dispozici je i na webovém prohlížeči. Samozřejmostí je fixní cena jízdy, výběr typu auta, nebo způsobu platby. Firemní zákazníci pak určitě docení přehlednou historii jízd. Za poslední měsíce ji začaly využívat tisíce nových zákazníků.

„Stále ale zákazníkům nabízíme i možnost telefonické objednávky. Ne každý má aplikaci v telefonu, ne každý ji chce používat. Do našeho call centra se proto můžete dovolat 24 hodin denně, včetně sobot a nedělí. Pomůžou vám, navedou vás a to třeba i ve chvíli, kdy v autě třeba něco zapomenete,“ doplňuje Malý, který jednu z největší výhod taxislužby SVEZ.SE vidí i v tom, že všichni její řidiči mluví česky a kvalita služeb i stav vozů jsou podrobovány pravidelné kontrole.

Právě tu mají na starosti manažeři Kornel Altman a Jakub Paroulek, kteří stojí za nedávným vývojem nového softwaru a aplikace SVEZ.SE. Jedním z jejich hlavních úkolů proto stále zůstává držet vysokou kvalitu komunikace se zákazníky, řidiči, ale i rozvoj loni představené aplikace. „Vozový park plný bezpečných a čistých aut, řidiči, kteří umí česky a perfektně znají Prahu, aplikace s fixní cenou, servis pro velké firmy, včetně těch, které si spočítaly, že se jim nevyplatí držet služební auta a radši využívají naše služby. To všechno je aktuálně značka SVEZ.SE, se kterou máme chuť růst a dál ji rozvíjet,“ dodává Jaromír Malý.

Zdroj: Svez.se

Z včelích úlů v Panattoni parcích se v loňském roce vytočilo 1,4 tuny medu

Včely hrají klíčovou roli v procesu opylování, čímž mají široký dopad na zemědělství a biodiverzitu na naší planetě. Dlouhodobě se však potýkají s problémy, mezi které mimo jiné patří také ztráta jejich přirozeného prostředí, což vede k úbytku kvetoucích rostlin, které jsou základním zdrojem jejich potravy. Novým zázemím se pro včely stávají průmyslové areály společnosti Panattoni. Informace o stavu včelstva a jeho chování zde monitoruje IT systém a vše vyhodnocuje umělá inteligence.

Středoevropská realitní transakce roku: česká SCF kupuje za více než 7 miliard korun portfolio nákupních center v Polsku

Česká investiční skupina Star Capital Finance (SCF) koupila tento týden portfolio šesti polských obchodních center od globální investiční skupiny Cromwell Property Group. Hodnota transakce je přes 7 miliard Kč. Jedná se o jednu z největších nemovitostních transakcí ve střední Evropě za posledních několik let. SCF tímto krokem vstupuje do třetí země a posiluje svou pozici na středoevropském retailovém trhu, kde již vlastní a provozuje obchodní centra v České republice a na Slovensku.