VWFS boduje s inovovaným produktem Servisní prohlídky

16.05.2024 | Článek dne

Společnost Volkswagen Financial Services (VWFS) nabízí svým zákazníkům pohodlný a efektivní způsob, jak udržet provozované vozidlo v nejlepším technickém stavu. Nový produkt Servisní prohlídky si mohou sjednat on-line pro nové i ojeté vozy značek Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy. Zákazníci tak získají jistotu vysoké kvality servisu předepsaného výrobcem vozu, za předem sjednanou cenu až na několik let dopředu, bez ohledu na vývoj inflace v oblasti servisních služeb. Dalším bonusem je záruka mobility. Servisní prohlídky si objednaly už stovky zákazníků.

„Výhodným financováním atraktivní nabídka společnosti Volkswagen Financial Services zdaleka nekončí,“ říká Vratislav Strašil, generální ředitel společnosti Volkswagen Financial Services, a dodává: „Například s naším produktem Servisní prohlídky se snažíme klientům, kteří provozují nový nebo starší vůz, maximálně zjednodušit a zpřístupnit profesionální pravidelnou údržbu v autorizovaných servisech za výhodných a transparentních podmínek. Zákazníci si totiž tuto službu mohou objednat on-line z pohodlí domova. Pravidelný servis je nejen základem spolehlivého provozu, ale také významně přispívá k uchování vysoké zůstatkové hodnoty a dlouhé životnosti vozu.“

Oproti podobným nabídkám na trhu je služba výjimečná svojí jednoduchostí a dostupností. Síť autorizovaných servisů koncernu Volkswagen je nejširší na českém trhu. Zákazník díky tomu získá jistotu odborné péče o svůj vůz nejvyšší kvality doslova pár kroků od svého domova – vše za velmi příznivé ceny, nyní s aktuální slevou 25 %. A navíc si může prohlídky objednat pohodlně online. To ocení všichni, kdo občas na servisní prohlídky zapomenou, což může vést až ke ztrátě záruky. Jde hlavně o období po prvních dvou letech provozu vozidla, kdy např. v případě prodloužené 5leté tovární záruky o ní další majitel neví a může pravidelný servis zanedbávat. Produkt Servisní prohlídky byl částečně zaveden právě proto, aby se tento problém minimalizoval poskytnutím jednoduššího a přístupnějšího způsobu, jak dodržet servisní prohlídky v souladu s doporučeními výrobce. Výborná zpráva pro motoristy je, že produkt Servisní prohlídky si lze zakoupit nejen k novému, ale staršímu vozidlu po záruce.

Zákazník si může u společnosti Volkswagen Financial Services předplatit hned několik servisních prohlídek, nebo každou prohlídku zvlášť. Jednu prohlídku lze přitom vyčerpat v období dvou let. Pokud si například zákazník předem objedná tři servisní prohlídky bez omezení ujetých kilometrů pro model Škoda Fabia, může se rozhodnout, zda celkovou cenu 12 750 Kč uhradí jednorázově, nebo si ji rozloží do měsíčních splátek bez navýšení, které v tomto případě začínají již od 266 Kč. Volkswagen Financial Services připravuje další inovace této služby, která je již nyní dostupná v aplikaci mySkoda App a připravuje se její nasazení i v aplikacích dalších značek koncernu Volkswagen.

Zdroj: Volkswagen Financial Services

Stanice v Bubnech získává svoji podobu, vznikají i navazující estakády

Projekt modernizace trati mezi Prahou, letištěm a Kladnem úspěšně pokračuje, už rok a čtvrt prochází rekonstrukcí úsek mezi Bubny a Výstavištěm. Práce běží rychlým tempem, výrazně pokročila výstavba čtyřkolejné stanice v Bubnech, stejně jako navazujících estakád. Ty nahradí jak přejezd v Bubenské ulici, tak i železniční náspy, které dosud rozdělovaly velkou část Holešovic.

Podnikatele trápí stará osvětlení, okna a nedostatečné zateplení jejich budov. NRB přerozdělí 1,8 miliardy v rámci programu Nové úspory energie

Podnikatelé se ve svých budovách dennodenně potkávají s problémy, které zvyšují jejich účty za energie. Nedostatečné těsnění oken, špatné osvětlení nebo zateplení jsou jen hrstkou z problémů, kterým čelí. Se schválením Směrnice o energetické náročnosti budov Radou EU se navíc na renovace a úsporné budovy bude klást v příštích letech výrazně větší důraz a podnikatelé budou muset do přechodu na udržitelná řešení investovat nemalé částky.

2D kódy: buďte součástí změny

Zavedení čárového kódu s globálním číslem obchodní položky zařadila stanice BBC mezi 50 nejdůležitějších událostí ve vývoji světové ekonomiky. Dnes stojí maloobchod před podobným mezníkem. Čeká jej přechod na výkonnější 2D kódy s ohromným potenciálem pro zefektivnění procesů, úspory i interakci s koncovými zákazníky.