Konference Trends in Automotive Logistics 2023 zve k nahlédnutí do zákulisí Digital Factory

12.04.2023 | Logistický HYDEPARK

Experti z evropského automotive přijedou 16. května do Plzně na konferenci Trends in Automotive Logistics (TAL) diskutovat o trendech formujících toto odvětví. Již 22. ročník akce pořádá společnost Aimtec ve spolupráci s IHK Regensburg a Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou. Letos umožní účastníkům objevit, co se skrývá „Behind the Scenes at the Digital Factory“.

Dodavatelské řetězce v odvětví automotive procházejí zatěžkávací zkouškou. Odolnost a schopnost rychlé reakce na změny se staly základní konkurenční výhodou. Ti, kdo získali díky digitalizaci náskok, jsou na tom o poznání lépe. Co se tedy skrývá za zdmi úspěšné Digital Factory? Na letošní ročník konference TAL přijedou hosté otevřeně sdílet best practices i to, co se v případových studiích nepíše.

„Máme radost, že mezi řečníky přivítáme například Davida Strnada, vedoucího logistiky značky Škoda Auto, nebo Roberta Camerona, který vede oddělení logistiky v německém Sdružení automobilového průmyslu (VDA). Pozvání vystoupit přijali také Tom Bianculli, CTO Zebra Technologies, a Klaus Straub, který své bohaté zkušenosti získal například v roli CIO a Senior Vice Presidenta IT skupiny BMW Group.“

Roman Žák, spoluzakladatel společnosti Aimtec, pořadatele akce

Konference odkryje budoucnost Supply Chain, specifika logistiky s nástupem e-mobility nebo nejnovější technologie. Nabídne případové studie z oboru automatizace a digitální transformace, otevře téma udržitelnosti v logistice i mimo ni. 

Kromě přednášek bude po celý den možnost setkat se s partnery konference v rámci doprovodného programu a neformálně se pobavit s kolegy v průběhu společenského večera. Zákulisím přírodní fotografie provede ve své přednášce jedinečný umělec Petr Jan Juračka a k večernímu networkingu zahraje James Harries. 

Přijeďte na TAL 2023, získejte unikátní pohled na úspěšné projekty z oblasti evropského automotive a potkejte se s kolegy z oboru.

Konference TAL (Trends in Automotive Logistics) propojuje inspirativní řečníky z praxe i z akademické sféry s odborníky z výroby, logistiky a IT. Nabízí prostor pro diskuzi o aktuálních tématech v logistice, výrobě nebo integraci a představuje nové technologie, metody a prostředky z oblasti digitalizace.

TAL 2023 – Behind the Scenes at a Digital Factory

Úterý, 16. května 2023 / 8:30–17:30 h + večerní networking
Parkhotel Plzeň (U Borského parku 31, 301 00 Plzeň)

Kompletní program je k dispozici na webových stránkách konference: https://www.talconference.com/program/.

Přednášky budou simultánně tlumočeny z/do češtiny, němčiny a angličtiny.

Hlavní partneři: Swisslog, Zebra Technologies

Partneři konference: 4IGV, AIM PARTNERS, Asprova, Bayern Innovativ, Beratungsbüro Oberpfalz, Bosch, DESSEQ, Evropský region Dunaj-Vltava – Poradenská kancelář Dolní Bavorsko, FlexSim, Jihočeská hospodářská komora, LINTECH, LogTech, Mediterranean Shipping Company, Noyes Technologies, Plzeňský kraj, ProGlove, SAP ČR, Sewio Networks, Stäubli, STILL, SKLAD (Spolek Kompetentních Logistiků a Dodavatelů), VertiFlex a Happenee.

Mediální partneři: AIMagazine, Automa, Dopravní noviny, IT Systems, Logistika, Logistika.Tv, Packaging Herald, Reliant Group, Svět průmyslu a #vseoprumyslu.

Zdroj: Aimtec

Přeprava exkluzivního zboží vyžaduje speciální péči

Myšlenka na výrobu československých náramkových hodinek se poprvé objevila bezprostředně po skončení 2. světové války. První sériově vyráběné hodinky pod značkou PRIM si zákazníci zakoupili v roce 1958. Od té doby se píše historie hodinek PRIM.

GXO prodlužuje spolupráci se společností Avon

Společnost GXO Logistics, Inc. (NYSE: GXO), největší světový poskytovatel smluvní logistiky, oznámila, že prodlužuje smlouvu s přední společností v oblasti zdraví a krásy Avon. Společnost GXO podporuje činnost globálního lídra v oblasti zdraví a krásy již 15 let.