Logistický start-up Bevy.city roste, do konce roku chce začít působit ve všech krajských městech České republiky

19.07.2023 | Logistický HYDEPARK

Po úspěšném rozjezdu v Praze se logistický start-up Bevy.city rozšiřuje po celé České republice. Aktuálně již kromě Prahy působí také v Brně, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích, Liberci a Jablonci nad Nisou. Do konce roku by Bevy.city chtělo rozvážet zásilky ve všech krajských městech v České republice.

„Že je o naše služby zájem jsme si potvrdili již v Praze, kde se nám daří stále zvyšovat počet zákazníků. Rozšíření do dalších českých měst bylo tedy logickým krokem vycházejícím z poptávky a potřeb našich zákazníků,“ říká Ladislav Janckulík, zakladatel start-upu Bevy.city.

Logistický start-up Bevy.city, který se specializuje především na pokrytí přepravních špiček, začal na českém trhu působit v polovině roku 2021. Za tu dobu rozšířil svůj vozový park na téměř stovku výhradně elektrických vozidel a z Prahy se rozšířil do dalších šesti měst po České republice. Zároveň začíná fungovat i v sousedním Německu.

V souvislosti s růstem společnosti roste i poptávka po nových dopravcích. „O nové kurýry máme zájem neustále a snažíme se jim nabídnout takové podmínky, aby jim spolupráce s námi dávala smysl po finanční i personální stránce. Navíc jim dáváme svobodu v tom, kolik času pro nás chtějí odpracovat, mezi našimi smluvními dopravci jsou tak studenti, pracovníci jiných firem, ale i maminky na rodičovské dovolené,“ doplňuje Ladislav Janckulík.

Mimo hlavní město a okolí se logistická firma Bevy.city začala rozšiřovat od letošního roku. Nejprve do Plzně a k zatím největšímu rozšíření došlo v dubnu, kdy přibyl Hradec Králové, Pardubice, Liberec a Jablonec nad Nisou. V současné době začíná Bevy.city jezdit také v Brně a do konce letošního roku by firma chtěla pokrýt všechna krajská města. Mezi její klienty v regionech patří například Nutrition Pro, Rohlík, Scuk a další.

Zdroj: Bevy.city

Hurá na automatizaci aneb jak se na ni připravit

Automatizace je trendem číslo jedna. Mluví se o ní a píše na každém kroku. V blízké budoucnosti poroste zájem o využití digitálních technologií, umělé inteligence a strojového učení k vyšší míře automatizace procesů a posílení lidských schopností.

Přeprava exkluzivního zboží vyžaduje speciální péči

Myšlenka na výrobu československých náramkových hodinek se poprvé objevila bezprostředně po skončení 2. světové války. První sériově vyráběné hodinky pod značkou PRIM si zákazníci zakoupili v roce 1958. Od té doby se píše historie hodinek PRIM.