Navštivte OLTIS Group na veletrhu transport logistic Mnichov 2023

05.05.2023 | Logistický HYDEPARK

Centrem evropské dopravy a logistiky se v příštím týdnu stane bavorská metropole Mnichov. Ve dnech 9. – 12. května 2023 se zde uskuteční mezinárodní veletrh dopravy, logistiky, informačních technologií a řízení dodavatelských řetězců - transport logistic Mnichov 2023. V letošním roce se této bezesporu nejdůležitější oborové akce zúčastní se svými expozicemi více než 2000 vystavovatelů z 63 zemí světa.

Mezi tradiční vystavovatele bude patřit společnost OLTIS Group. Najdete ji v hale B6 na stánku 105

Pravidelná účast na mnichovském veletrhu znamená pro OLTIS Group jedinečnou příležitost představit odborné veřejnosti svá moderní a ucelená IT řešení, která vyvíjí a implementuje zejména pro zákazníky z oblasti dopravy, spedice a logistiky. Ani v letošním roce tomu nebude jinak. 

Návštěvníci se mohou těšit nejen na známá IT řešení této společnosti, ale i na celou řadu novinek. Expozice bude v letošním roce zaměřena především na oblast komplexního IT řešení, určeného pro železniční dopravce a operátory, pokrývající problematiku obchodních vztahů, plánování, řízení, monitorování, kalkulací až po následný controlling. Druhým nosným tématem bude IT řešení určené pro intermodální a překládkové terminály a veškerou problematiku s tím spojenou. Základem je jedinečný systém pro řízení všech procesů na terminálu s plnou podporou automatizace a optimalizace, včetně obsluhy parkoviště, dodávky na poslední míli, monitorování kontejnerů apod.

Zástupci společnosti OLTIS Group Vám rádi představí připravené inovace a nastíní trendy dalšího vývoje informačních technologií pro dopravu a logistiku. To vše v duchu přátelské atmosféry a pravé moravské pohostinnosti. Důvodů, proč byste se veletrhu měli zúčastnit, je zkrátka mnoho.

Na viděnou na stánku OLTIS Group!

Zdroj: OLTIS Group

Firmy se příliš nestěhují, raději přejednávají stávající smlouvy

Pět největších nájemních transakcí na pražském kancelářském trhu představovaly loni renegociace, tedy přejednání stávajících smluv. Je to cesta, kterou firmy, jimž končí nájemní smlouva, stále častěji upřednostňují před stěhováním do nových prostor. Přispívají k tomu i vysoké náklady na vybavení kanceláří, tzv. fit out, jež má Praha nejvyšší v regionu střední a východní Evropy a srovnatelné například s Paříží. Loni v Praze činily v průměru 1 252 eur na metr čtvereční, což je 8% meziroční nárůst. Analýzu nákladů na zařízení kanceláří přináší realitněporadenská společnost Cushman & Wakefield ve svém každoročním přehledu EMEA Fit Out Cost Guide.