Navštivte OLTIS Group na veletrhu transport logistic Mnichov 2023

05.05.2023 | Logistický HYDEPARK

Centrem evropské dopravy a logistiky se v příštím týdnu stane bavorská metropole Mnichov. Ve dnech 9. – 12. května 2023 se zde uskuteční mezinárodní veletrh dopravy, logistiky, informačních technologií a řízení dodavatelských řetězců - transport logistic Mnichov 2023. V letošním roce se této bezesporu nejdůležitější oborové akce zúčastní se svými expozicemi více než 2000 vystavovatelů z 63 zemí světa.

Mezi tradiční vystavovatele bude patřit společnost OLTIS Group. Najdete ji v hale B6 na stánku 105

Pravidelná účast na mnichovském veletrhu znamená pro OLTIS Group jedinečnou příležitost představit odborné veřejnosti svá moderní a ucelená IT řešení, která vyvíjí a implementuje zejména pro zákazníky z oblasti dopravy, spedice a logistiky. Ani v letošním roce tomu nebude jinak. 

Návštěvníci se mohou těšit nejen na známá IT řešení této společnosti, ale i na celou řadu novinek. Expozice bude v letošním roce zaměřena především na oblast komplexního IT řešení, určeného pro železniční dopravce a operátory, pokrývající problematiku obchodních vztahů, plánování, řízení, monitorování, kalkulací až po následný controlling. Druhým nosným tématem bude IT řešení určené pro intermodální a překládkové terminály a veškerou problematiku s tím spojenou. Základem je jedinečný systém pro řízení všech procesů na terminálu s plnou podporou automatizace a optimalizace, včetně obsluhy parkoviště, dodávky na poslední míli, monitorování kontejnerů apod.

Zástupci společnosti OLTIS Group Vám rádi představí připravené inovace a nastíní trendy dalšího vývoje informačních technologií pro dopravu a logistiku. To vše v duchu přátelské atmosféry a pravé moravské pohostinnosti. Důvodů, proč byste se veletrhu měli zúčastnit, je zkrátka mnoho.

Na viděnou na stánku OLTIS Group!

Zdroj: OLTIS Group

Baltic Hub: Silná první polovina roku

První polovina letošního roku byla v Baltic Hub ve znamení významných milníků. Kromě obecné prognózy objemu, která ukazuje rostoucí trend – terminál zaznamenal 10% nárůst odbavených objemů ve srovnání se stejným obdobím loňského roku, Baltic Hub oslavil důležitý milník ve výstavbě nového terminálu T3 a zprovoznění čtvrtého RMG jeřábu na železniční vlečce.