RetroCONVOY 2023: Kde i pouhá cesta je lákavý cíl

24.08.2023 | Logistický HYDEPARK

V neděli úspěšně skončil letošní již sedmý ročník neformálního letního setkání vrcholových manažerů společností napříč celým dodavatelským řetězcem s názvem RetroCONVOY 2023.

Jedná se o unikátní projekt, jehož podstatou je každoroční putování v klasických vozech převážně z druhé poloviny dvacátého století po evropských silnicích. Historické vozy kategorie Youngtimer jsou součástí sbírek jednotlivých účastníků a budí oprávněný zájem všude, kam s nimi celá skupina v rámci svého čtyřdenního putování dorazí.

Letošní RetroCONVOY zavedl posádky zúčastněných vozů přes jižní Moravu do rakouských Alp, kde střídavě v prostředí rozlehlých údolí i vrcholků hor společně urazily přes tisíc „plnotučných“ kilometrů.

Jako doposud každý rok, i letos celou akci provázela skvělá atmosféra a duch týmové spolupráce, bez níž je účast na této akci podobně jako při hledání společných profesních synergií nemyslitelná.

Zdroj: Reliant

CTP v úspěšném tempu – uzavírá významné transakce a optimisticky hledí do roku 2024

CTP v roce 2023 dosud uzavřel smlouvy na pronájem prostor v průmyslových nemovitostech o celkové rozloze přes 400 tisíc metrů čtverečních, z toho více než 10 nájemních smluv na prostory větší než 10 tisíc metrů čtverečních. Největší transakcí se stala smlouva na prodloužení pronájmu prostor o velikosti téměř 54 tisíc metrů čtverečních v CTParku Bor.

Hurá na automatizaci aneb jak se na ni připravit

Automatizace je trendem číslo jedna. Mluví se o ní a píše na každém kroku. V blízké budoucnosti poroste zájem o využití digitálních technologií, umělé inteligence a strojového učení k vyšší míře automatizace procesů a posílení lidských schopností.