Společnost STILL ČR vyráží na roadshow. Manipulační techniku předvede v třech českých městech

08.04.2024 | Logistický HYDEPARK

Společnost STILL ČR se brzy vydá na svou oranžovou roadshow. Zájemce o manipulační techniku v Českých Budějovicích, Plzni a Olomouci seznámí se svými elektrickými ručně vedenými vozíky, ale také s čelními vozíky RCE, které jsou novým přírůstkem do rodiny STILL..

„První zastávka oranžové roadshow STILL ČR proběhne 11. dubna v Českých Budějovicích, 18. dubna se přesuneme do Plzně a jízdu zakončíme 16. května v Olomouci. Návštěvníci se mají na co těšit. Přivezeme jim ukázat zástupce naší flotily vozíků, které rozhodně stojí za vidění a vyzkoušení,“ zve na akci manažerka marketingu STILL ČR Petra Ždánská.

Návštěvníci uvidí například nové, cenově výhodné elektrické vysokozdvižné vozíky RCE, které jsou určeny především pro jednoduchá až středně komplexní nasazení v jednosměnném provozu. „Představují ideální volbu pro společnosti s příležitostnými a méně intenzivními potřebami manipulace. Naši specialisté a technici budou návštěvníkům po celý den k dispozici pro individuální konzultace a dotazy,“ vysvětluje Petra Ždánská a pokračuje: „Zájemci budou mít jedinečnou příležitost prohlédnout si všechny detaily – pohodlnou kabinu řidiče, ovládací prvky, zdvihové zařízení, bateriový prostor a stožár. A ti, kdo k tomu mají potřebné oprávnění, si budou moci vyzkoušet i snadné ovládání našich nových vozíků RCE.“

Nové vysokozdvižné vozíky STILL RCE se vedle základních funkcí pyšní intuitivním ovládáním, standardizovanými balíčky vybavení a minimálními nároky na údržbu. Společnost návštěvníkům předvede také elektrické nízko i vysokozdvižné paletové vozíky. K vidění, otestování a zvýhodněnému nákupu bude také repasovaná manipulační technika.

Chybět nebude ani bohatý doprovodný program v podobě soutěží, parkourové show a dětského skákacího hradu. Celým dnem návštěvníky provede moderátor Petr Rychlý.

Zájemci z řad profesionálů se mohou na akci registrovat ZDE. Získají vouchery na nákup manipulační techniky STILL a na akci pro ně bude připraveno občerstvení.

Zdroj: STILL ČR

Emirates začala provozovat lety s udržitelným leteckým palivem (SAF) na londýnském letišti Heathrow

Společnost Emirates převzala na londýnském letišti Heathrow dodávky udržitelného leteckého paliva (SAF) od společnosti Shell Aviation. Ta do konce léta 2024 do sítě čerpací infrastruktury letiště dodá přes 3 000 tun čistého SAF smíchaného s běžným leteckým palivem, kupní smlouva se společností Shell Aviation je tak pro leteckou společnost největší v historii.

Trends in Automotive Logistics 2024: Připojte se do rychlého pruhu digitalizace

Už 18. června se do Plzně vrátí další ročník konference Trends in Automotive Logistics (TAL 2024), tentokrát s titulem Driving the Digital Fast Lane. Opět nabídne aktuální témata pohledem českých i zahraničních řečníků, inspirativní přednášky a případové studie z praxe, stejně jako prostor pro networking a diskuzi.

Index Balík: Trendy v českém e-commerce? Online nakupují všichni, výdejní boxy zažívají boom. Třetina i zboží prodává

Češi na internetu utrácí nejvíce v Evropě a pro doručení svých objednávek stále častěji využívají výdejní boxy. Jako možnost doručení online pořízeného zboží je volí téměř 60 % nakupujících, oceňují na nich především dostupnost a flexibilitu. Fenoménem se stal online prodej použitého oblečení nebo elektroniky, třetina Čechů takové balíky pravidelně posílá. Vyplývá to z prvního ročníku průzkumu Index Balík přepravní společnosti PPL CZ.