Volné skladovací prostory v logistickém centru ve Vysokém Mýtě

20.06.2024 | Logistický HYDEPARK

Firma Šmídl, která se již více než 30 let věnuje logistice a dopravě, vám nabízí jedinečnou příležitost využít moderní a flexibilní skladovací a logistické prostory v srdci České republiky.

Proč si vybrat logistické centrum Šmídl ve Vysokém Mýtě?

Strategická poloha: Naše logistické centrum se nachází v klíčové oblasti s vynikající dostupností hlavních dopravních tepen, což zajišťuje rychlé a efektivní spojení s ostatními částmi České republiky i Evropy. Blízkost dálnic a železničních koridorů umožňuje plynulý tok zboží a optimalizaci nákladů na dopravu.

Moderní a flexibilní prostory: Naše sklady jsou vybaveny nejmodernější technologií
a splňují všechny standardy pro efektivní a bezpečné skladování. Nabízíme širokou škálu prostor, které lze snadno přizpůsobit vašim konkrétním potřebám, ať už jde o krátkodobé nebo dlouhodobé skladování, manipulaci s velkoobjemovým zbožím nebo speciální skladovací požadavky.

Komplexní logistické služby: V logistickém centru Šmídl poskytujeme komplexní logistické služby na míru. Od skladování, přes manipulaci a balení, až po distribuci zboží k vašim zákazníkům. Naši odborníci vám rádi pomohou s optimalizací procesů a eliminací nákladů.

Bezpečnost a ochrana zboží: Vaše zboží je u nás v bezpečí. Logistické centrum je vybaveno moderním bezpečnostním systémem včetně 24/7 kamerového dohledu, požárních čidel a dalších bezpečnostních opatření, která zaručují maximální ochranu vašeho majetku.

Udržitelnost a ekologie: Zavazujeme se k udržitelnému rozvoji a ochraně životního prostředí. Využíváme ekologicky šetrné technologie a procesy, které minimalizují negativní dopad na životní prostředí. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout zelené logistické služby, které podporují udržitelný růst vašeho podnikání.

Profesionální tým: Naši zaměstnanci jsou zkušení profesionálové v oblasti logistiky, kteří vám poskytnou prvotřídní podporu a služby. Díky našemu odbornému týmu můžete očekávat individuální přístup a řešení šitá na míru vašim potřebám.

  Připojte se k našim spokojeným zákazníkům

  Řada předních českých i zahraničních společností již využívá naše logistické centrum ve Vysokém Mýtě. Připojte se k nim i vy a využijte výhod, které vám naše moderní a flexibilní prostory nabízí.

  Pokud máte zájem o více informací nebo si přejete domluvit osobní prohlídku našeho centra, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 737 796 835 nebo e-mailem na adrese zakaznicke.centrum@smidl.cz. Naši odborníci jsou vám kdykoli k dispozici a rádi vám poskytnou potřebné informace.

  Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na případnou spolupráci.

  Zdroj: Šmídl Provozní Holding

  DACHSER zrychluje dopravu mezi Velkou Británií a EU

  Nová celní služba Smart Border Connect umožňuje srovnatelnou dobu tranzitu všeobecného nákladu jako před Brexitem. Britským vývozcům tak DACHSER díky své nové celní službě Smart Border Connect umožňuje hladší přístup na jednotný trh EU. Inteligentní logistické řešení zjednodušuje a urychluje celní odbavení, a tím snižuje náklady na vývoz.

  Jacobs Douwe Egberts vsází v Česku na biopalivo HVO, uhlíková stopa se snížila o 90 %

  Jacobs Douwe Egberts (JDE), světový výrobce kávových produktů a čajů s továrnou ve Valašském Meziříčí, využívá od března tohoto roku pro přepravu svých produktů syntetickou naftu HVO. Jde o prémiové ekologické palivo nové generace, které se vyrábí čistě z odpadu, především z použitých rostlinných olejů. V porovnání s běžnou naftou má vynikající výsledky – snižuje emise CO2 až o 90 %, bez rozdílu ve spotřebě kamionů.

  Raben otevřel přímé spojení do Británie z Eurohubu v Rokycanech. České depo zredukovalo emise přepravy o 5,5 %

  Evropská logistická společnost Raben nově otevřela přímou linku z rokycanského Eurohubu, hypermoderního logistického depa, do britského Dartfordu. Dojde tak k výraznému zrychlení i zlevnění přepravy mezi oběma zeměmi. Logistická centra zefektivňují dopravu po Evropě, čímž spolu se zaváděním paliva HVO100 přispívají k ekologičtější logistice.