Když slunce svítí o něco dýl …

22.06.2023 | Pod lupou

Asi ne náhodou to byl právě včerejší den, jenž je tím v roce nejdelším, zvolen pro uspořádání oficiální oslavy jinak listopadových narozenin britského panovníka.

Vlastně proč ne, řekne si snad každý, kdo své vlastní narozeniny slaví v listopadu a jen stěží tak může plánovat zahradní slavnost. My jsme měli tu vzácnou příležitost se oslavy, kterou spolu s britským velvyslancem na britské ambasádě v Praze slavnostně zahájil prezident České republiky, s několika významnými představiteli české logistické scény zúčastnit.

Velkolepá garden party v zahradě v těsném sousedství Pražského hradu s účastí několika stovek oficiálních hostů pro nás byla jistě nejen událostí tohoto týdne, ale i příležitostí sejít se společně při sklence vína, setkat se s výjimečnými hosty a navázat nové osobní i obchodní kontakty.

Zleva: Petra Prokop Müller, Martin Piškanin, Hana Rumlerová, Miroslav Rumler, Veronika Čejková, Jindřich Čejka

A protože rok, kdy své pětasedmdesáté narozeniny slaví britský král, je současně rokem třicátých narozenin společnosti Reliant, pomyslné pokračování včerejší garden party si už všichni pohromadě užijeme 13. září v pražském Břevnovském klášteře na letošním sedmnáctém ročníku mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN International.

Tak králi Karlovi III. i Reliantu na zdraví a brzy na viděnou!

Miroslav Rumler

Aby nejen léto bylo úplně normální …

V posledních letech jsme si pomalu zvykli pracovat s tím, že věci nejsou jak bývaly a svět kolem nás se vyvíjí jinak, než jak se vyvíjel dřív. Dost možná to tak opravdu je. Počasí se opravdu zdá být stále extrémnější, politici neomalenější, sociální sítě vlivnější, války nesmyslnější a měny volatilnější, nebo chcete-li méně stabilní. Možná jde ale tak trochu o nastavení optiky, kterou se na dění kolem sebe dnes díváme.

LC 500: Králem bez nástupce …

Je to taková radost, nebo jistý druh splnění dětského snu. Mám na mysli ráno, kdy se vzbudíte s tím, že je to už jen pouhých sto kilometrů, tedy maximálně půldruhé hodinky, co vás dělí od příjezdu na mostecký autodrom, kde na vás čeká na dvacet vycíděných a hlavně natankovaných vozů plných energie, čekajících na to vaše nedočkavé sešlápnutí plynového pedálu.

Slunce, auta a pár smyků …

Jak jinak než parafrází na dnes již klasické filmové dílo uvést informaci o tom, že jen před několika málo dny úspěšně proběhl na všech výcvikových plochách moderního polygonu v Hradci Králové letošní ročník oblíbené networkingové akce s názvem Reliant Drive4LIFE. Ten byl, podobně jako všechny ročníky předcházející, určen pro vrcholové manažery významných domácích i zahraničních společností v roli spolupořádajících partnerů a jejich VIP hosty.