Jedeme v tom spolu. Bohužel…
Tradiční podzimní konference společnosti Reliant s názvem Technology FORUM, která byla jistým highlightem uplynulého týdne, zřetelně poukázala na to, jak moc všechno souvisí se vším a do jaké míry každý z nás závisí na chování těch druhých. Pasívní kybernetická bezpečnost, kterou jsme si ještě donedávna poměrně úspěšně řešili každý sám nákupem nejrůznějších antivirových programů, dnes bohužel nestačí.










